>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ogólnie z tym Veselym to dobra beka, że był kursowym dogiem.
Tak samo dzisiaj rano na live jak wjechał debel Struffa z japsem, zrobili z nich dogów a tu szybkie 3:0
Nie wiem czy to nie byla pulapka bukow bo potem juz spadlo na czecha Moze janusze patrza na ranking I graja nie wiedzac ze argentynczyk nie umie grac na trawie I ten jedyny raz to z leszczem runde temu wygral a teraz do domu. Dobry kupon MI to zamknelo. Pozdro5
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
po co gracie takich gości, przeciez jak raz juz zrobili wałek to zrobia i kolejny, ja odrazu odpuszczam takich graczy jak dzuhur kaczanow paire fognnini, tomic dlatego dziś dla mnie oferta u panów strasznie uboga bo zaledwie kilka spotkań do grania. Lepiej odpuścić tych panów i miec święty spokój
Jednak.da sie ich ubrac w schemat ze lubia przegrywac jak.sa faworytami czyli oplaca sie grac po prostu kiedy sa z pozycji doga ????
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Townsend to jest ewenement, jak profesjonalny sportowiec może tak wyglądać. Przecież ona chyba lekko ponad setę waży
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2 mapa MIBR -3.5 @2
Znów zaczęli lepiej przygotowywać overpassa, ponownie to jedna z ich top mapek. Uważam że z BIG powinni dać tam radę bez większych problemów - czyli Max do 12
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ludogorets vs Slavia, Superpuchar Bulgarii, over 3,5 kurs: 2,2 (Etoto) probuje, ale tak lekko bo to pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom