>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Under 7.5 Cubs-Tigers live @ 2.89 ⛔
Sporo jak na półtora inninga. Powinno być max. 2.30

Eeee... value było spore, ale jednak Tigers to Tigers. Tam zawsze w bullpenie są ludzie, którzy w innych zespołach by nawet do składu się nie załapali ????
 
xbrajanx 20,5K

xbrajanx

Użytkownik
Awans Kolumbii ⛔ ⛔
A jednak to Angole dalej, a szkoda bo Kolumbijczycy pokazali charakter i walczyli do końca, a tu znów karne i loteria
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na 6 minut przed koncem meczu Czarnogora u17 przegrywała 12 pkt i był na nich kurs @ 19.00 nawet.
Właśnie skonczyla się dogrywka, do której doprowadzili i wygrali różnicą 10 pkt ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Po meczu na Betssonie na Kane było 1.90 na króla strzelców. Stawiałem naprawdę grubo i przyjęło mi 1.60 co uważam także za dobrą opcję. Uważam,że teraz będzie strzelanych mało bramek a warto dodać,że ma 2 bramki przewagi a grają chyba z najłatwiejszą drużyną(teoretycznie)-Szwecją. Kane strzela karne i to w dodatku bardzo pewnie..
Drugi jest Lukaku 4 bramki który gra z Brazylią no i może tutaj się skończyć przygoda mojego ulubionego gracza.Jeśli nie to zawsze może iść kontra aktualnie na Unibecie 11 kurs na niego
Mbampe ma 3 trafienia, grają z Urugwajem raczej underowy mecz + strzela karne Griezmann.
Neymar 2 trafienia, może się obudzić ale to aż 4 trafienia straty.
Cavani 3 - ale raczej underowy mecz z Francją + Suarez strzela karne + Cavani średni turniej co do skuteczności.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Ale jaja, miałem pograną kartkę Cuadrado w podstawowym czasie, jak doszło do dogrywki to Unibet rozliczył jako przegraną. Potem w dogrywce Cuadrado dostał żółtko, patrze a buk mi rozlicza wygraną ???? . Ale to po za tematem bo tutaj nie wrzuciłem ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Francja u17 w pierwszych dwóch meczach łącznie trafiła 6 trójek (po 3 w każdym).
Chorwacja u17 w pierwszych dwóch meczach łącznie trafiła 17 trójek (10 i 7).
Chorwacja więcej trójek @ 1.56 ⛔
Chorwacja -2.5 trójek @ 2.20 ⛔
Francja under 0.5 trójki w 1 kwarcie @ 3.20⛔
All 1xbet ????
I jeszcze handi -1.5 na trojki Chorwacji w 1 kwarcie @ 3.52 ⛔ sobie wezmę.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Pytanie żeby się upewnić czy to jest to samo na betssonie?
DW 0-2 @1.92
Handicap 2 (1.5-0) @1.94
Dokładna sekwencja setów (3 sety) Gracz 2 (Z-Z) @1.99
Jak coś to oferta z wimbledonu WTA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom