>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
⛔⛔ nie ma slow na Andujara . Smierdzacy mecz hiszpan mial juz 2 brejkpointy na praktycznie 5:1 w 3 secie i niby kontuzja i krecz . Je prdl
Ciekawe co tam się stało...Na kilometr wali przekrętem. Dwie pilki do konca meczu i krecz ? Co to mialo byc w ogole ?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Auger-A @ win 2 set @ 2,00

No to teraz jak jeszcze przerwali to to jest zaklad dnia na jutro. Ten Francuz jest idiotą roku. Kanadyjczyk jutro go rozniesie do konca tego 2 seta.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
6.
Spotkanie:
Numancia - Valladolid
Typ: Valladolid over 1.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Myślę że warto spróbować
:cash::cash::cash:
Powodzenia
Dzis:
1/4
7.
Spotkanie:
Vestmannaeyar - Valur
Typ: Btts/yes (0:0 34min)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
:gift:
:cash::cash::cash:
✅
2/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 367

romeo12345

Użytkownik
Auger-A @ win 2 set @ 2,00

No to teraz jak jeszcze przerwali to to jest zaklad dnia na jutro. Ten Francuz jest idiotą roku. Kanadyjczyk jutro go rozniesie do konca tego 2 seta.
Nie jest idiota tylko mecz jest ustawiony. Mimo, ze Francuz wygrywal juz 5-2 w drugim secie to kursy na niego rosły a na Kanadyjczyka spadaly. W Azji przy 5-2 wszyscy grali Kanadyjczyka.
To samo było przed chwila w meczu Bolton-Forbes. W drugim secie Bolton stanała i w Azji wszyscy nagle zaczeli grac Forbesa. Typowe ustswki w tenisie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie jest idiota tylko mecz jest ustawiony. Mimo, ze Francuz wygrywal juz 5-2 w drugim secie to kursy na niego rosły a na Kanadyjczyka spadaly. W Azji przy 5-2 wszyscy grali Kanadyjczyka.
To samo było przed chwila w meczu Bolton-Forbes. W drugim secie Bolton stanała i w Azji wszyscy nagle zaczeli grac Forbesa. Typowe ustswki w tenisie.
Przy 5:2 Francuza i jego 3 SP nie mów mi, że kursy rosły na Kanadyjczyka....Na Francuza była coś koło 1,10 przy 5:2.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Przy 5:2 Francuza i jego 3 SP nie mów mi, że kursy rosły na Kanadyjczyka....Na Francuza była coś koło 1,10 przy 5:2.
Kolego, obserwowałem oba mecze o których powiedziałem i przy 5-2 na Kanadyjczyka było dokładnie 1,37. Nie grałem bo sie nie oplacało. I w tym drugim meczu było identycznie. I nagle ktos zacząl stawiac po kilkanaście koła na win. Nie wierz w cuda Nole W tenisie mafia rządzi i te mecze sa tego przykładem.
Edit.
To samo bylo w meczu A Kalininy. Przegrywała w pierwszym secie juz 0-3 a kursy na jej win w secie byly 1,47. To akurat zagralem. I oczywiscie skonczylo sie 6-4
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Baskonia Vitoria Gasteiz +1,5 @1,55 mecz
*po meczu widać, że warto - value myślę


edit1: hohohohoho przy 58-64 .... piękna trójeczka na 2 s prze końcem kwarty i 58-67 ;) miodek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom