>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Over 35 to hala?otrzasnij sie. Po zboju mieli przewage
Mou powazam
Liverpolczycy wy sie zadowolcie tym ze doszliscie do finalu. Nieobecni w lm na co liczyli. Na momo ale sergio wiedzial co zrobic. Czy celowo? Moze. Zal bramkarza ..
Ramos zachował się ch..wo. Naraża innych na kontuzje. Tym razem wciągnął rękę Salaha i ten pewnie nie zagra na MŚ. Klop świetny trener
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ramos zachował się ch..wo. Naraża innych na kontuzje. Tym razem wciągnął rękę Salaha i ten pewnie nie zagra na MŚ. Klop świetny trener
Zrobilbys to samo. To bylo w ferworze walki. Grales kiedys w pilke powazniej? Ja gralem i rozumiem sytuacje. Jest po temacie. 3 lm i tyle.
 
verno 693,8K

verno

Znawca - Hokej
Ostatnie 3 dni w których podawałem typy dość ładnie poszły a dokładnie ✅✅26/39 jutro przerwa i widzimy się w poniedziałek. GLGL
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Halo, odbiór nie śpimy, zarabiamy
Sag Villa Ballester +5.5 @2.25
Sag Villa Ballester over 23.5 bramki @1,95
Sag Villa Ballester przedział bramek 26-28 @5.50
Wszystko ręczna
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
w klubie który kiedyś grał w 1 lidze (teraźniejsza ekstraklasa)... to już była poważna piłka....nie w seniorach, ale trampkarze, trampkarze starsi i juniorzy już &quot;czają&quot; bazę
Wracając do tematu, po trupach do celu. Cel osiągnięty. Ale ja nie lubie takiego narażania zdrowiea kolegów z boiska... Salah pewnie nie zagra w MŚ. Jak dobrze, że Bayern nie zagrał w finale ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Wracając do tematu, po trupach do celu. Cel osiągnięty. Ale ja nie lubie takiego narażania zdrowiea kolegów z boiska... Salah pewnie nie zagra w MŚ. Jak dobrze, że Bayern nie zagrał w finale ????
szczerze, nie widzę Polaków na tym turnieju...wyjście z grupy to max.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Widzisz jak jest w tej piłce. Bale siedzi na ławie, a teraz zapewnia Realowi mistrza
tak, ale miał formę w ostatnich spotkaniach w lidze i Zidane wiedział co robi. Isco słabo grał i akurat się udało ze zmianą + forma Bale. To nie jest przypadek. Mimo błędów bramkarza, uważam, że Real i tak by to wygrał.
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Widzisz jak jest w tej piłce. Bale siedzi na ławie, a teraz zapewnia Realowi mistrza
No ja już rzutnik skombinowałem na MŚ (jeb na ściane 3metry), ale na 1 mecz z Senegalem naszych się nie nadaje (widno,godz.17), ale na 2 z Kolumbią gitara (20:00) ???? ???? ????
Co będzie to będzie ,ale gardło zdarte będzie
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Zrobilbys to samo. To bylo w ferworze walki. Grales kiedys w pilke powazniej? Ja gralem i rozumiem sytuacje. Jest po temacie. 3 lm i tyle.
Kris z calym.szacunkiem.co.Ty chrzanisz?? ???? znajac Ramosa do.czego jest zdolny .myslisz ze to przyoadek.ze zrobil to akurat Salahowi ? Obejrzyj powtorki sobie ze sto.razy na.zwolnionym.tempie. facet zalozyl.mu dzwignie.jak w mma. Liverpool.zgasl po prostu nie tylko pozbawieni umiejetnosci pilkarskich salaha ale spadly im morale ewidentnie . To.szkoda gadac wogole nie mam slow zeby opisac co.zrobil Ramos i ze uszlo mu to na sucho
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
zrobiłbym to samo. Live is brutal. Takie mamy czasy. A jak barca jest uczona od małego aby się kłaść i symulować to nikt tego nie neguje ? są słabi skoro, wypada im 1 zawodnik i zwalają winę na kontuzje salaha, fakt ważne ogniwo, ale na tym poziomie powinni się ogarnąc, i w sumie to zrobili , zdobywając gola na 1-1. Jednak, że bramkarz zrobił co zrobił, to już pech dresika klopa....
najbardziej smieszy mnie fakt, że media i inni bedą mówić, ze pool przegrał bo ramos założył dzwignię Salahowi. Jak tacy byli dobrzy i &quot;prowadzili&quot; grę i mieli przewagę wg . ekspertów to czemu nie strzelili gola.? Real wygrał doświadczeniem, sprytem i bramkarz pomógł....tak Benzema był sprytny...nie każdy napastnik by tak zareagował. Nasze drewno Lewandowski na pewno by tego nie próbował zrobić.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
zrobiłbym to samo. Live is brutal. Takie mamy czasy. A jak barca jest uczona od małego aby się kłaść i symulować to nikt tego nie neguje ? są słabi skoro, wypada im 1 zawodnik i zwalają winę na kontuzje salaha, fakt ważne ogniwo, ale na tym poziomie powinni się ogarnąc, i w sumie to zrobili , zdobywając gola na 1-1. Jednak, że bramkarz zrobił co zrobił, to już pech dresika klopa....
Przestan gadasz jak.totalny fanboy. Czyli nie wazne co moga polamac wszystkie nogi zawodnikom.Liverpoolu czy innemu przeciwniwkowi byle by real przeszedl i wygral? Trzeba sobie odpowiedziex gdzie jest granica fair play.ja chcialem otwarty mecz zeby obydwie druzynu zagraly ofensywnie w najsilniejszych mozliwie skladach niestety jak salah zszedl bylo ju niemozliwie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom