>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Z skrajnosci w skrajnosci.
Jezeli w pierwszym secie bedzie 6-0 - wszystkie gemy rozegrane na przewagi, a w drugim 0-6 - takze wszystkie gemy rozegrane na przewagi to uznasz ze sprzedane?
Pomijamy kobiece wyczyny bo to na porządku dziennym.

Ba, oczywiscie ze tenisisci odpuszczaja mecze ale zeby mowic od razu o sprzedawaniu?
Przeciez to nie sa biedni ludzie i dla tych paru groszy raczej by nie ryzykowali - za ile mozna obstawiac challangery i inne ITFY.
Nie mowie ze to nie istnieje, ale na pewno nie jest to w takiej skali jak niektorzy sobie to wyobrazaja - co drugi mecz sprzedany.
Nie napisałem, że co drugi mecz to ustawka, bardziej mi chodziło o odpuszczanie meczy bo jest takich mnóstwo, zero rywalizacji, zwykła wyjebka w mecz ( nie chodziło mi o WTA, poniewaz to jest już styl bycia ???? ), bellucci był podstawowym przykładem takich rzeczy dlatego powinni banować takich &#39;sportowców&#39; tymbardziej jak zarabiają tak wielkie pieniądze jak mówisz i mają swiadomosc władze ATP, ze oglada to mnóstwo ludzi i także obstawia. Apropo stawiania to postawiłem przeciwko bellucciemu i zarobiłem, nikt tu nie płacze. Po prostu wkurw łapie jak się widzi takie mecze
@Swojego czasu Kyrgios dostał jakąś karę w postaci kilku centów do zapłacenia po meczu z Misza Zverevem, ale takich meczy jest przynajmniej jeden dziennie i nikt tego nie widzi, albo nie chce widzieć, chyba ze każdy mecz musi być rozgrywany tak jak rozegrał Kyrgios żeby zauważyli ???? . Dlatego nie mówcie mi, że ktoś nie kombinuje bo ma dużo kasy, każdy kombinuje ile by tej kasy nie miał z samego grania może nie da się wyżyć kij ich tam wie.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom