>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Mantilla, Felipe ładnie sprzedaje mecz
ahaha co za wałek nagle 3 razy nie potrafi wygrać swojego podania 5-3 5-7 ładnie sprzedaje
co za wał 5-3 40-15 i przegrał seta 5-7 co za sprzedawczyk
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
.wrzucam dwa dubelki z NHL i się zawijam
... Boston - Tampa Bay under 6.5 @ 1.57 ✅
... Sharks - Vegas Golden over 4.5 @ 1.49⛔
ako; @ 2.34 ⛔
... Boston Bruins win OT @ 1.74 ⛔
... San Hose Sharks win OT @ 1.74 ✅
ako; @ 3.03
⛔
... jednak Verno miał rację, Tampa spięła pośladki i wygrała gładko na wyjeździe, jest mi przykro, źle dobrane pary i 2x minus ???? .
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ode mnie cs na noc:
NRG - G2 @2.05
NRG (-1,5) - G2 @3,2
Cloud9 - Faze @2,65
Więcej o meczach w dziale cs&#39;a, hf
Zdecydowanie nie mój dzień, szkoda szczególnie NRG które mogło spokojnie wygrać mecz czy nawet pokryć ten handicap, gdyby szybciej weszli w mecz. Duży ⛔
 
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Boston Bruins v Tampa Bay Lightning
Tampa Bay Lightning win OT
@2.16
Oglądałem 2 mecz i Tampa wyglądała bardzo solidnie, PO mają swoje zasady a gry na własnej tafli są bardzo istotne (można powiedzieć że wygrane na wyjeździe są liczone podwójnie), niestety pierwszy mecz przegrali, mamy wynik 1-1 i teraz 2 mecze w Bostonie, Tampa wręcz &quot;musi&quot; wygrać jeden z nich, jeśli to ma się stać to będzie to właśnie w meczu nr 3, postawią wszystko na te spotkanie żeby przy wygranej zregenerować się w meczu nr 4 i z wynikiem 2-2 zacząć od nowa na swojej tafli, oczywiście nie jest to jedyny argument ale mimo wszystko jest on bardzo istotny a Tampa jak dla mnie jest po prostu lepsza, po takim kursie spore value.
San José Sharks v Vegas Golden Knights
over 5.5
@1.98
✅✅
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom