>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
R 367

romeo12345

Użytkownik
Na bet365 kursy sa aktywne. Tyle ze przed meczem kurs na u2,5 byl @2,1 a po rozpoczeciu spadl na @1,5. Teraz jest u1,5 po @1,55 a przed meczem o1,5 byl po @1,14. Zagralem tu over i nie wiem czy to zamykac. Ale chyba musi byc cos nie tak jak buki tak kursy zmienily po rozpoczeciu.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Lubuszanin,niby Ta Mitra atakuje ale smierdzi ten mecz jak cholera. Teraz o1,5 @2,6 a przed meczem @1,14. No nic, nie bede zamykal. Ale doloze remis po @2,25
Rafcio, wiesz cos wiecej o tym meczu Empoli? Tez go mam na muszce.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Lubuszanin,niby Ta Mitra atakuje ale smierdzi ten mecz jak cholera. Teraz o1,5 @2,6 a przed meczem @1,14. No nic, nie bede zamykal. Ale doloze remis po @2,25
Rafcio, wiesz cos wiecej o tym meczu Empoli? Tez go mam na muszce.
Wszystkie mecze sa smierdzace,ale gdzies trzeba szukac zapachu pieniedzy ???? ????
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Nozna,
Znamya Truda DW 2-0 do przerwy @ 3
Ogólnie goście tutaj powinni konkretnie polecieć, warto handi jakieś ciekawe połapać.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
peffki peff na dziś w temacie, calanau prosze o opinie :cool:
Zerknalem do tematu i jakbym musial na sile cos negatywnego powiedziec to Szwedzi dopiero zaczynaja sezon wiec ciezko tam cokolwiek prorokowac, w league 1 i 2 nie gram short-priced teams bo to jest poziom bliski amatorce i praktycznie zawsze warto szukac value a nie pewniakow. Plymouth dla mnie dzisiaj value na singla, choc chyba cos jest na rzeczy bo kurs tam rosnie na gosci od wczoraj wiec pewnie o czyms nie wiem. Ogolnie to fajne duble, moze jakis sobie pogram od ciebie ???? Tak czy inaczej powodzenia ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Plymouth dla mnie dzisiaj value na singla, choc chyba cos jest na rzeczy bo kurs tam rosnie na gosci od wczoraj wiec pewnie o czyms nie wiem.
No teraz sie dowiedzialem, ze ten mecz zostal przelozony z powodow slabych warunkow pogodowych.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Preston over 1,5 gola @ 2,4 WH
Ostatnio szlyszalem, ze spadek formy Derby spowodowany jest zmeczeniem zespolu. Na ostatnich treningach trenuje ponoc po 10-12 zawodnikow bo reszta musi odpoczywac. Z wyjsciowej 11stki Davies 33, Carson 32, Baird 36, Huddlestone 31, Ledley 31, Nugent 32. W ostatniej kolejce, 3 dni temu, dostali 4 gole u siebie z cienkim Sunderlandem, teraz wyjazd do Preston wiec koncowka sezonu nie jest latwa.
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dzisiaj probuje tak :
Kopenhaga over 1.5 gola
Norrkoping over 1.5 gola
GIF Sundsvall vs Orebro BTS
YB Berno vs Basel BTS
AKO 7.83
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Lubuszanin,niby Ta Mitra atakuje ale smierdzi ten mecz jak cholera. Teraz o1,5 @2,6 a przed meczem @1,14. No nic, nie bede zamykal. Ale doloze remis po @2,25
Rafcio, wiesz cos wiecej o tym meczu Empoli? Tez go mam na muszce.
Dopiero zobaczyłem, że pytałeś o ten mecz. Wrzuciłem typ i musiałem wyjść, sorki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom