>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [73]

Status
Zamknięty.
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie obczajcie kurs na Kitchee w azjatyckiej lidze mistrzów.
Kitchee win @9
nie wiem czym się kierują, ale tak jak w przypadku wczorajszego meczu Sampdorii (kurs na nich był 9) warto spróbować

@już spadł kurs do 6
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Panowie nieźle info szkoda że po
Ten mecz army skończył,się 11 0 dosłownie zatrzymał się uwalile wysokie handi
A tu info ze Muangthong won 11:0 in FA Cup back in 2010
Nie mam pytań zapisać sobie bo to zaprzyjaźnione ziomki
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Boluda-Purkiss - na czarną listę. Gościu 3 medicale w meczu, po przegranym punkcie się kładzie i trzęsie jak by miał padaczkę. Wstaje, serwuje i nie rusza się po korcie, ale cwel
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Śledzi ktoś mecz afc pomiędzy Ulsan, a Victory? Jest szansa na bts czy przy takim rezultacie zwyczajnie odpuścili
Szansa jest, a jak puszczą nerwy to i czerwo może się pojawić ????
edit A tymczasem 4-0... W tzw. międzyczasie 100% zmarnowana przez skośnych, Kangury dla odmiany domagały się karnego za faul w polu karnym. Dzieje się jednym słowem ????
live c.d.
I znowu 100-ka Juniora. Do 3 razy sztuka i Junior na 5-0. Victory szarpie, skośni kontry i wynik na tablicy robi się zawstydzający...
live
Przy okazji w meczu Kashiwa vs. Jeonbuk bts po @ 1,65 ⛔za miedziaka pobiorę, bo szans już mieli sporo ???? GL!
To już tajemnica Japsów jak oni chociaż jednej nie strzelili z taką przewagą i sytuacjami ;)
W meczu Victory może takoż paść jeszcze bramka więc over 5,5 za drobniaki dołożę po @ 1,60✅
edit 2
Jak pisałem to Victory honorową strzeliło na 5-1 ????
I Kosta strzał, piłka między nogami bramkarza i 5-2 ???? Ja tu piszę i 6-2...
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Panowie obczajcie kurs na Kitchee w azjatyckiej lidze mistrzów.
Kitchee win @9
nie wiem czym się kierują, ale tak jak w przypadku wczorajszego meczu Sampdorii (kurs na nich był 9) warto spróbować

@już spadł kurs do 6
nawet 11 kurs dawali za Kitchee win // ale w przypadku Sampdorii 95 % stawiala na Atalante , a tutaj wiekszosc atakuje jakies handi dodatnie w strone Kitchee ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
ping pong widze żółtki maja nowy system 3-0 na 3-2 i dopiero 4-2 koncza , piekna gra aktorska ze nagle przestalo wychodzic do tego az mi sie smiac chce , pomijam stukanie na znak ze teraz ma odpuszczac z trybun
Pomijam akcje typu 5-1 i 5-11 nagle zapomniala jak sie w stol trafia haha
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Qowalsky , Kitchee vs Tianjin - jaki wynik bedzie ? slyszalem o twoich powiazaniach z Yakuzą , wiec moze cos wiesz ? ???? ???? ????
Stary Pan Li dzwonił przed chwilą i powiedział tak: Mr. Smith, nie czujesz tego meczu, nie graj na siłę... I dodał na koniec: &quot;Jeśli każdy otrzyma swoje, diabeł nie otrzyma nic.&quot;... ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Może by tak dzisiaj zagrać żółtą kartkę dla Nainggolana @3 albo Strootmana @3.2? Wydają mi się prawdopodobne przy dominacji w środku pola Barcelony ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom