>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Jednak runda powtarzana. Bardzo dobrze, szkoda żeby wynik był lekko wypaczony w taki sposób.
Wyjaśnicie o co chodzi bo zerkałem tylko na wynik a widzę że ciekawie się robi ????
C9 grało eko. Na shifcie weszli sobie długą do łącznika, zabijając w międzyczasie Guardiana przy bibliotece/małym piachu który był afk (jakiś problem techniczny) i C9 wygrało tę rundę. Z tego co słyszałem (chociaż jestem na telefonie i pewności nie mam, niech ktoś potwierdzi ewentualnie) frag został zdobyty przed tym, jak do końca rundy została ponad minuta i dlatego zostanie ona powtórzona (dokładnie było 1.01), gdyby było poniżej minuty nie byłoby powtórki rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 24

gijom

Użytkownik
Nie problem techniczny, tylko Guardian wcisnal alt+tab i zminimalizowala mu sie gra, moim zdanie nie powinno byc powtorki, to byl jego blad.
 
verno 662,9K

verno

Znawca - Hokej
Nie problem techniczny, tylko Guardian wcisnal alt+tab i zminimalizowala mu sie gra, moim zdanie nie powinno byc powtorki, to byl jego blad.
Jego błąd jeśli zginął w tym czasie, inna kwestia czy mógł od razu wrócić do gierki?
 
G 24

gijom

Użytkownik
Jego błąd jeśli zginął w tym czasie, inna kwestia czy mógł od razu wrócić do gierki?
W CSie trwa to kilkanascie sekund zanim gra sie zmaksymalizuje. Teraz komentatorzy mowia, ze to C9 sie zgodzilo na powtorke.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A co myślicie o overku rundowym na tej 3 mapie? Fortuna ma na live linie 26.5 (@1.80) 28.5 (@2.92) i może w ogóle dogrywka (@5.96) ? Zwłaszcza ten ostatni kurs mnie kusi - prawie 6 na dogrywkę na 3 mapie która nie jest IMHO wcale taka nieprawdopodobna po tym co widziałem do tej pory.
✅✅✅ głupi to ma zawsze szczęście ????
 
verno 662,9K

verno

Znawca - Hokej
W CSie trwa to kilkanascie sekund zanim gra sie zmaksymalizuje. Teraz komentatorzy mowia, ze to C9 sie zgodzilo na powtorke.
Nie wiem skąd masz to info, kwestia komputera, mi to zajmowało np 2 sekundy, tutaj mają kompy z NASA więc się zastanawiam czy zginął akurat w tej sekundzie co kliknął alt tab czy zamuliło i musiał czekać.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem skąd masz to info, kwestia komputera, mi to zajmowało np 2 sekundy, tutaj mają kompy z NASA więc się zastanawiam czy zginął akurat w tej sekundzie co kliknął alt tab czy zamuliło i musiał czekać.
U mnie to dużo zależy -&gt; przy ustawieniu fullscreen trochę to trwa, przy fullscreen windowed jest rzeczywiście chwila. Ale ja nie mam jakiegoś ekstra komputera może to dlatego
 
G 24

gijom

Użytkownik
Nie wiem skąd masz to info, kwestia komputera, mi to zajmowało np 2 sekundy, tutaj mają kompy z NASA więc się zastanawiam czy zginął akurat w tej sekundzie co kliknął alt tab czy zamuliło i musiał czekać.
Gram w Csa i u mnie i znajomych tyle to trwa (10-15sec) na dobrych komputerach. Kiedy ostatnio grales w CS? bo to sie zmienilo z ostatnimi aktualizacjami.
Ewentualnie to co kolega wyzej napisal moze miec znaczenie.
 
verno 662,9K

verno

Znawca - Hokej
Gram w Csa i u mnie i znajomych tyle to trwa (10-15sec) na dobrych komputerach. Kiedy ostatnio grales w CS? bo to sie zmienilo z ostatnimi aktualizacjami.
Ewentualnie to co kolega wyzej napisal moze miec znaczenie.
Ponad pół roku temu, jeśli to rzeczywiście jest tak &quot;odgórnie&quot; nałożone to zwracam honor.
Skadoodle o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom