>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Wiem, że w tym dziale wypowiadają sie ogarnieci typerzy. Powiedzcie mi, czy Wy kiedys udzielaliscie sie w dzialach tematycznych, ale przestaliscie, bo szkoda nerwów??? Ludzie nie doceniają czasu innych, czy to tylko teraźniejsze pokolenie gówniarzy??? :confused:
Przestań się tam produkować i będzie po problemie. Moim zdaniem każdą analizę bez względu w jakim dziale można o kant tyłka otrzeć. Nawet najlepiej napisana nie da Ci zarobić a może spowodować że dużo ludzi się na nią nabierze i utopi pieniądze. Parę razy tak zrobiłem i parę tysięcy poszło się jeb.. w tej chwili biorę czasami typy jedynie od dwóch osób z forum a tak to staram się grać swoje własne przemyślenia.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Villareal cianko przedzie dzisiaj. Giron nie powinna tego przegrac.
Powinni ogarnac, ale dla mnie troche za niski kurs na zespol z dolnej czesci tabeli. Do tego slyszalem sporo dobrego o tym, ze po przyjsciu Lamberta do Stoke poprawila sie atmosfera w zespole, zawodnicy bardziej sie przykladaja i chce im sie grac. Ja osobiscie nie cene Lamberta zbyt wysoko jesli chodzi o trenerskie umiejetnosci i przygotowanie taktyczne zespolu dlatego nie chce ryzykowac stawiajac na Stoke. Dla mnie mecz no bet.
PS. ale to forum po zmianie skina to masakra. Codziennie problemy z serverem, zacinanie itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom