>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
wie ktos gdzie obejrzec mozna mecz Lech-Slask dzis, odkad kanaly usuneli na wizji nie moge nigdzie znalezc porzadnej transmisji
 
N 123

nemsik

Użytkownik
wie ktos gdzie obejrzec mozna mecz Lech-Slask dzis, odkad kanaly usuneli na wizji nie moge nigdzie znalezc porzadnej transmisji
Pewnie bedzie na MediaDeltaPlayer ale niestety tam na chwile obecna nie mozna zalozyc konta
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Widzę, że mnie jakaś peffka z wałka ominęła w siatke ????
Steaua ZWROT + Spartak ZWROT będzie
Drugie ako Beer Sheeva zaraz wdupi⛔
Boże ten Juventus to chyba nigdy nie przegra.
oby Totków rozjeb....także
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Niech mi jakiś ekspert od csa wytłumaczy, jak postawiłem zakład 2-drożny na csa na fnatic i fnatic wygrało 1:2 to to jest wygrana czy zwrot?
Wygrana. Tak jak grają w Katowicach to 2 drożny jest na cały mecz. 3 drożny byłby na mapę, gdybyś miał do wyboru wygraną drużyny X, remis na mapie lub wygraną drużyny Y.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Skra z Francuzami over 182.5 + lube-perugia o3,5 + Berlin- Jastrzębie over 3,5 @2.9
Gram to na wieczór dosyć mocno.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2mapa SK -3.5 rundy @1.8
⛔
Od 14;4 do 17;19, niesamowity comeback, z pewnością jeden z najlepszych w historii.
To na pewno dodaje skrzydeł, zwłąszcza że to mapka sk, teraz train gdzie również gambit potrafi prowadzić egzekucje raz po raz po tt, z kolei SK było kiedyś najlepszą drużyną na train, a z pewnością po ct, także spodziewam się wyrównanej mapki i może czas na przełamanie i historyczne zwycięstwo
Over 26.5 @2.0
Gambit @2.45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom