>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Podałbym w dziale typy z ręcznej, ale jak mam analizować typowo pod typ to mi się po prostu nadzwyczajniej w Świecie nie chce. Rzucam typki tutaj:
-&gt; Vive ovver 39,5 bramki @1,90 (Etoto)
-&gt; Piotrkowianin +8,5 @1,90 (Etoto)
-&gt; Spartak Moskwa over 27,5 @1,90 (Etoto)
-&gt; Meshkov Brest over 27,5 @1,98 (Etoto)
-&gt; Wybrzeże under 27,5 bramki @1,95 (Etoto)
-&gt; Gwardia Opole -3,5 @3,50 (Fortuna)
-&gt; Wisła Płock over 32,5 bramki @1,90 (Fortuna)
-&gt; Barcelona over 34,5 bramki @3,50 (Fortuna)
To wszystko, co ciekawego i z prawdopodobieństwem wysokiego wejścia na dziś wykombinowałem. Grałem jeszcze przedmeczowo Zagłębie Lubin z handicapem -2,5 po kursie @3,10.
Rozliczam 5 typów na ✅, 4 na ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Wypłaciłem kasę z dafabet i wpłaciłem po parę groszy do STS i Betsson. Oba buki to dno dna w porównaniu z dafabet na który nieraz narzekałem. Z polskiego ścierwa kasa wypłacona w betssonie czeka na obrót przed wypłatą. Gdzie teraz grać? Gdzie oferta na live ok?
1xbet wypłacalny?
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Niedziela:
1. Cracovia + Basel ako: 2.15 stawka: 2j
Miałem się nie ładować w Basel, ale mają nóż na gardle i jak nie wygrają z cieniasami bez formy( to że ostatnio wygrali 7-2 z ostatnią drużyną w tabeli to tam pikuś) to ich kibice zatłuką. Basel ma tyle samo punktów co St.Gallen i teraz jest trzeci i ta pozycja nie gwarantuje im Ligi Mistrzów czy kwalifikacji LM. Cracovia w gazie walczy o pierwszą połówkę w tabeli. Sandecja nie ma argumentów, chociaż to Polska liga i Pasy lepiej grać jak są dogiem niż faworytem.
Zaraz drugi kupon.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Wypłaciłem kasę z dafabet i wpłaciłem po parę groszy do STS i Betsson. Oba buki to dno dna w porównaniu z dafabet na który nieraz narzekałem. Z polskiego ścierwa kasa wypłacona w betssonie czeka na obrót przed wypłatą. Gdzie teraz grać? Gdzie oferta na live ok?
1xbet wypłacalny?
onibet
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Melbourne Victory-Central Coast Mariners poniżej 9.5 rożych @4.00

Liczę na powtórkę z wczorajszego meczu Sydney ????
Hiroshima-Iwata over 0.5 do ht
Kobe-C-Osaka over 0.5 do ht
ako: @2.75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom