>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś polecam zagrac Eczacibasi -8,5 pkt @1,7 lub czystą wygraną jak ktos chce do dubla po 1,32
jak to ostatnio popularne na tym forum to gram to GRUBO bo to taka peffka
kursy i tak juz mocno zbity od wczoraj bo była lepsza linia po lepszym kursie
e. o widze że halep piękne lanie dostała, jak sie kładłem spać to było 2:2. To ugrała tylko jeden gem do końca meczu. Pisałem juz dawno że to dziewczę bez psychiki i jak jakiś ważny mecz to gacie pełne.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Na dziś polecam zagrac Eczacibasi -8,5 pkt @1,7 lub czystą wygraną jak ktos chce do dubla po 1,32
jak to ostatnio popularne na tym forum to gram to GRUBO bo to taka peffka
kursy i tak juz mocno zbity od wczoraj bo była lepsza linia po lepszym kursie
e. o widze że halep piękne lanie dostała, jak sie kładłem spać to było 2:2. To ugrała tylko jeden gem do końca meczu. Pisałem juz dawno że to dziewczę bez psychiki i jak jakiś ważny mecz to gacie pełne.
a Busto bys nie gral ? ja do tasiemki -1.5 seta dalem smialo ????
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
a Busto bys nie gral ? ja do tasiemki -1.5 seta dalem smialo ????
tez dałem do tasiemki czysta jedynke, bo to baby, niby u siebie bardzo mocne, niby zlały nie dawno monze 3:0 ale może byc róznie. Mysle że mecz ogarną
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
jedziemy z koksem
Stawki w jednostkach (j), aby było wiadomo, które kupony teoretycznie pewniejsze, może być różnie, jak to w bukmacherce......

Sobota:

1. Cadiz DNB @1.89 stawka: 2j

2. Juventus + Valencia
ako: @1.90 stawka: 2j
3. Paderborn + Accrington (League Two - Anglia) ako: 2.56 stawka: 1j
4. Jagiellonia + Sturm ako: 2.32 stawka: 1j
I chyba na tyle.
Ze spotkań, które miałem na tapecie a odrzuciłem to: Beitar, Sigma, Trnava oraz trochę Udinese i Palermo. Nie wiem czy jakiegoś składaka z nich nie zrobię za małą stawkę.
powodzenia !!! ⚽
opinie ?
 
funias 691

funias

Użytkownik
Spróbuję Sydney FC @2.12
Dostali na 0-1, ale liczę że Mierzej i Bobo wyciągną wynik ;)

Eeeee: Gong na 0-2 ????
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
jedziemy z koksem
Stawki w jednostkach (j), aby było wiadomo, które kupony teoretycznie pewniejsze, może być różnie, jak to w bukmacherce......

Sobota:

1. Cadiz DNB @1.89 stawka: 2j

2. Juventus + Valencia
ako: @1.90 stawka: 2j
3. Paderborn + Accrington (League Two - Anglia) ako: 2.56 stawka: 1j
4. Jagiellonia + Sturm ako: 2.32 stawka: 1j
I chyba na tyle.
Ze spotkań, które miałem na tapecie a odrzuciłem to: Beitar, Sigma, Trnava oraz trochę Udinese i Palermo. Nie wiem czy jakiegoś składaka z nich nie zrobię za małą stawkę.
powodzenia !!! ⚽
opinie ?
1.Remis
2.Wejdzie
3.Wejdzie
4.Jaga wygra, Sturm remis
????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
jedziemy z koksem
Stawki w jednostkach (j), aby było wiadomo, które kupony teoretycznie pewniejsze, może być różnie, jak to w bukmacherce......

Sobota:

1. Cadiz DNB @1.89 stawka: 2j

2. Juventus + Valencia
ako: @1.90 stawka: 2j
3. Paderborn + Accrington (League Two - Anglia) ako: 2.56 stawka: 1j
4. Jagiellonia + Sturm ako: 2.32 stawka: 1j
I chyba na tyle.
Ze spotkań, które miałem na tapecie a odrzuciłem to: Beitar, Sigma, Trnava oraz trochę Udinese i Palermo. Nie wiem czy jakiegoś składaka z nich nie zrobię za małą stawkę.
powodzenia !!! ⚽
opinie ?
Osobiście do meczu Valencia - Alaves nie jestem przekonany. Wyczuwam w tym meczu niepsodzianke i pograłem x2 ale zobaczymy, powodzenia
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dla mnie CADIZ to peffka czysta nawet ! przy remisie zwrot jest w tym typie, wolę się zabezpieczyć.
Ligi Austriackiej dawno nie grałem, wg mnie Sturm pójdzie za ciosem i tez u siebie ostatnio 2 spotkania przegrał, czas na wygraną
Nie wiem jak w Białymstoku murawą ale tam może być kopanina oraz Jaga po gwałcie nie wiem czy się pozbierała, dlatego stawka mniejsza trochę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom