>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Larsson nie zamknąłem bo w trasie byłem. Seta ogarnęła i letki plus jest ale niedosyt pozostał.
Ja oglądałem, powiem Ci że miała w 3 secie 5:3 i 40:15 przy swoim podaniu, niestety..
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nanijing Monkey Kings.
3.70
Niestety nie mogę oglądac, jest ryzyko, ze u gospodarzy kogos brakuje, bo jesli nie to kurs mocno przesadzony.
P.S. Jesli, ktos bedzie miał dostep do live,niech podrzuci czy u gospodarzy grają Pargo, Hickson I Egipcjanin,plis.
Changwon Seakers +15,5pkt
✅
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Nie wiem skąd ta pewność co do Mladenovic, przecież Cebula bierze to na lajcie..Francuzka to jest chodząca tragedia od kilku miesięcy w singlu.
E: no i Krysia najpierw nie połamała z 0:40, potem sama straciła serwis. Zaraz będzie foch pewnie, Cebula 2-0 @1.45
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Kiki 2:0 po @6.25
Zagrane parę chwil przed meczem. Jak nie teraz to kiedy ma wygrać? Chyba, że śrubuje niechlujny rekord.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Wspolczuje tym co graja progresja na Krystyne, 0-15 w meczach.
W koncu wygra, tylko zeby nie bylo to w ITFach po 1,10.

W meczu z Cebula na razie graja rowno, szanse 50/50 wiec mozna grac Krystyne po 3,75.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Wspolczuje tym co graja progresja na Krystyne, 0-15 w meczach.
W koncu wygra, tylko zeby nie bylo to w ITFach po 1,10.

W meczu z Cebula na razie graja rowno, szanse 50/50 wiec mozna grac Krystyne po 3,75.
Wiadomo, że może przegrać i kolejne 15 spotkań ale wszystko się kiedyś kończy. :
Ma ktoś informację ile trwała najdłuższa seria porażek u kobiet? U mężczyzn wiem, że trwało to 21 spotkań (Vince Spadea).

Kiki 1 set ????
 
arass1 329,1K

arass1

Użytkownik
Zdaje się, że Mladenovic w końcu wraca na właściwe tory, bo przez pół roku dziewczyna nie wygrała żadnego meczu.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Mladenovic wróciła, zwycięstwo w deblu na AO ją odblokowało dodatkowo turniej który lubi który wygrała rok temu. Współczuję tym którzy zobaczyli ostatnie mecze w h2h na &quot;wyniki.com&quot; i uznali że Cibulkova, która gra w kratkę musi to wygrać. Ja wczoraj ten mecz analizowałem pół dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom