>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
Larsson nie zamknąłem bo w trasie byłem. Seta ogarnęła i letki plus jest ale niedosyt pozostał.
Ja oglądałem, powiem Ci że miała w 3 secie 5:3 i 40:15 przy swoim podaniu, niestety..
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nanijing Monkey Kings.
3.70
Niestety nie mogę oglądac, jest ryzyko, ze u gospodarzy kogos brakuje, bo jesli nie to kurs mocno przesadzony.
P.S. Jesli, ktos bedzie miał dostep do live,niech podrzuci czy u gospodarzy grają Pargo, Hickson I Egipcjanin,plis.
Changwon Seakers +15,5pkt
✅
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Nie wiem skąd ta pewność co do Mladenovic, przecież Cebula bierze to na lajcie..Francuzka to jest chodząca tragedia od kilku miesięcy w singlu.
E: no i Krysia najpierw nie połamała z 0:40, potem sama straciła serwis. Zaraz będzie foch pewnie, Cebula 2-0 @1.45
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Kiki 2:0 po @6.25
Zagrane parę chwil przed meczem. Jak nie teraz to kiedy ma wygrać? Chyba, że śrubuje niechlujny rekord.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Wspolczuje tym co graja progresja na Krystyne, 0-15 w meczach.
W koncu wygra, tylko zeby nie bylo to w ITFach po 1,10.

W meczu z Cebula na razie graja rowno, szanse 50/50 wiec mozna grac Krystyne po 3,75.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Wspolczuje tym co graja progresja na Krystyne, 0-15 w meczach.
W koncu wygra, tylko zeby nie bylo to w ITFach po 1,10.

W meczu z Cebula na razie graja rowno, szanse 50/50 wiec mozna grac Krystyne po 3,75.
Wiadomo, że może przegrać i kolejne 15 spotkań ale wszystko się kiedyś kończy. :
Ma ktoś informację ile trwała najdłuższa seria porażek u kobiet? U mężczyzn wiem, że trwało to 21 spotkań (Vince Spadea).

Kiki 1 set ????
 
arass1 241,3K

arass1

Użytkownik
Zdaje się, że Mladenovic w końcu wraca na właściwe tory, bo przez pół roku dziewczyna nie wygrała żadnego meczu.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Mladenovic wróciła, zwycięstwo w deblu na AO ją odblokowało dodatkowo turniej który lubi który wygrała rok temu. Współczuję tym którzy zobaczyli ostatnie mecze w h2h na &quot;wyniki.com&quot; i uznali że Cibulkova, która gra w kratkę musi to wygrać. Ja wczoraj ten mecz analizowałem pół dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom