>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Otrzymane punkty reputacji: +22
maggioslc 2,1K

maggioslc

Użytkownik
✅✅ a z płaczem proszę się wstrzymać do końca meczu albo nie grać moich typów, z góry dziękuje ????
Zgadzam się ale poczekaj do końca zanim zaczniesz płakać ;x
Widziałem widziałem, kursy latały +50 ale kto by to grał, powinno się napisać że handel ale takie coś sie zdarza w sporcie
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
... niedzielne finały odkute z nawiązką wczoraj kurs @ 11 dziś poprawił @ 9.50
może na Malediwy niestety nie wystarczy lecz na wekend w Zakopanem raczej tak...
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-29-01-2018-poniedzialek.150017/#post-6596761
Ja tam największy kurs to @50 singlem zabiłem za 5 dyszek ???? Taka 13 wpadła można powiedzieć
Nie mam już chyba żadnych screenów z tego ale to była wigilia jakoś ze 3 lata temu. bet365 wjechał z ofertą z juniorską siatkówką w turcji. To były chyba tylko 2 dni gdzie kompletnie na pałe wystawiali kursy. Grały jakieś juniorki i po 2 setach gdzie całkowite faworytki nie wyszły z 11 punktów w secie na trzeciego seta że nie zdobędą więcej niż 13 był kurs 50. I wygrały chyba właśnie do 13 ???? Pamietam sporo osób z forumka tu grało. Jest ktoś z tamtych czasów jeszcze? ????
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Ja tam największy kurs to @50 singlem zabiłem za 5 dyszek ???? Taka 13 wpadła można powiedzieć
Nie mam już chyba żadnych screenów z tego ale to była wigilia jakoś ze 3 lata temu. bet365 wjechał z ofertą z juniorską siatkówką w turcji. To były chyba tylko 2 dni gdzie kompletnie na pałe wystawiali kursy. Grały jakieś juniorki i po 2 setach gdzie całkowite faworytki nie wyszły z 11 punktów w secie na trzeciego seta że nie zdobędą więcej niż 13 był kurs 50. I wygrały chyba właśnie do 13 ???? Pamietam sporo osób z forumka tu grało. Jest ktoś z tamtych czasów jeszcze? ????
Jak już się chwalimy to mój najwyższy trafiony singiel to 26 a ako to 1497
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom