>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
gmark 765

gmark

Użytkownik
ale panowie takie zawsze bylo WTA - masz pilki na wysokie prowadzenie (lub meczowe) - jezeli wszystkie przegrasz to pozniej przegrywasz mecz - taka kobieca psychika.
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Co odpir dalaja Tsurenko z Duan to sa mega jaja i nie mowice ze to jest sport i wta to jest kur wa handel po grubych kursach w bialy dzien bez zadnych skrupulow handel setami gemami meczami do.wyboru do.koloru
Gruby hajs musisz na tym handlu zarabiać . Tak się nim imnteresujesz.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Ja już nie podbijam tego meczu ale dalej twierdze że mogą wbić 6brameczek :p
5v3 więc zara gol pewnie ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Gruby hajs musisz na tym handlu zarabiać . Tak się nim imnteresujesz.
Ja z dnia na dzien utwierdzam sie w przekonaniu że mrbrightside jest menedżerem tych wszystkich handlarzy i miesza nam w głowach żeby pewnego dnia zapodac 10 trefnych typow pod rząd ???? jest tak? Przyznaj sie.
Panowie wymyslilem na dzisiaj fajnego dubla ale zaczyna mnie wkurzac to ciułanie. Macie jakies pewki na dokladke? Moze zmontujemy jakiegos psychola? Ode mnie:
Genoa lub remis
Swansea lub remis
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja z dnia na dzien utwierdzam sie w przekonaniu że mrbrightside jest menedżerem tych wszystkich handlarzy i miesza nam w głowach żeby pewnego dnia zapodac 10 trefnych typow pod rząd ???? jest tak? Przyznaj sie.
Panowie wymyslilem na dzisiaj fajnego dubla ale zaczyna mnie wkurzac to ciułanie. Macie jakies pewki na dokladke? Moze zmontujemy jakiegos psychola? Ode mnie:
Genoa lub remis
Swansea lub remis
Mi sie dzisiaj przysnil w nocy kupon z wygrana Goffina i Kvitovej ako 4.5 .. kto wie moze to proroczy sen??
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
hojnisz to sobie chyba truchtem biegnie skoro eckhoff mając 2 karne rundy jest szybsza o 10 sek od hojnisz która jest bezbłędna , ja rozumiem że trzeba bezbłędnie strzelać ale tez trzeba coś w biegu pokazać
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Powie mi ktoś co się stało z wtyczką do chrome - sportzone?
Jest już niedostępna. Jak ktoś miał ją zainstalowaną, to działa normalnie (chociaż miała jakiś tydzień-dwa temu zwiechę taką, że nie działała parę dni w ogóle). Mam też wersję na androida na mailu, mogę podesłać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom