>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
najpewniejsze są 2 bety Del i Djoko
a mi pewnie coś wyleci zako ponad 13 ,ale dałem za drobne
ja jestem za Agą niech wygra i będe szcześliwy
Wawrinka też nieźle wygląda
Monflis cieżki meczyk ,ale moż epowalczyć ,będziemega dobre spotkanie mam nadzieje Tsonga też nieźle grał ale go nie widze w dalszych rundach
A TERAZ TAKIE COŚ Z INNEJ DZIEDZINY
Soccer. Women. Sudamericano championship U20. Ecuador

1:15 Ecuador W U20 - Paraguay W U20 over 2,5 1.36
Ecuador W U20 - Paraguay W U20 over 3 1.51
Ecuador W U20 - Paraguay W U20 over 3,5 1.88
Ecuador W U20 - Paraguay W U20 1 połowa over 1,5 1.98
Ecuador W U20 - Paraguay W U20 1 połowa over 1 1.37
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Skurcz w łydce ją złapał.
a później poddała mecz walkowerem w sydney. Coś mowili komentatorzy własnie podczas turnieju w sydney o jakiejś dolegliwości u hiszpanki, nie pamiętam dokładnie już co, ale po wczorajszym dniu to hsieh też może sprawić niespodziankę
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
No dobra to ja próbuje dzisiaj tak.
Jak zawsze 25e na kupon. Tylko 5. x2
1. Bogdan vs Putincewa 1 (2.12)
Oglądałem mecz z Mladenovic i mimo, że Francuzka bez formy to pokazały kawał fajnego tenisa. Bogdan w Shenzen wygrała 2-0 z Giorgi. Z drugiej strony Rosjanka nie pokazuje niczego nadzwyczajnego. Według mnie warto.
2. Safarova vs Cirstea 2-0 (1.90)
Czeszka w Sydney bardzo fajnie walczyła z Kerber (2 tie breaki) dopiero w 3 secie siadła fizycznie, Cirstea grała więcej na początku roku ale wyniki jakoś nie zachwycają. Według mnie lucynka sobie szybko poradzi.
3. Alexandrova vs Keys 1 +5,5 (1.89)
Podobała mi się gra Rosjanki w Sydney, trochę martwi fakt, że dosyć często traci podanie. Z drugiej strony potrafi odłamać ale czy z Madison będzie miała okazje? Według mnie tak, zawodnicy ze Stanów bardzo zawodzą w tym AO, Keys nie grała dużo na początku sezonu ale wielki szlem to wielki szlem. Rosjanka może seta nie ugra ale licze chociaż na 6-4/6-4.

Dodatkowo
4. Tsurenko (2.4)
5. Szarapowa + Halep 2-0 (tutaj 50e - @2.0)
6. Dąbrowski/Xu + Linette/Diyas (1.98)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jakie&#39;s info na temat Djokovica? Malo gral ostatnio, a nie widzialem jego meczu z pierwszej rundy. Francuz jest w stanie ugrac cos ponad seta?
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Jakie&#39;s info na temat Djokovica? Malo gral ostatnio, a nie widzialem jego meczu z pierwszej rundy. Francuz jest w stanie ugrac cos ponad seta?
Malo grał z racji tego, że był zamieszany w aferę dopingową, dlatego też w tamtym roku zrobił sobie długą przerwę, natomiast myślę, ze treningów nie opuszczał. Meczu nie oglądałem, ale myślę, że dalej jest mocny i seta nie straci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom