>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje ale już taki dałem za drobne
Będzie sie lepiej ogladać
Linette zrobiła niespodzianke to i aga da rade mam nadzieje
reszta ok twoim zdaniem to zrobie 2 kupon za tysiaka bo tyle mi zostało już dzisiaj zrobiłem tysiaka do przodu 50 tylko straciłem przez czeski hokej trudno.Futsale pięknie weszły
???? ???? :cool:
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Tomek80 co dzis z nba? Mysle co pewniejsze Waszyngton czy Pelikany. Hornets mnie nie przekonuja. Kemba i howard bez blysku. a atlanta ostatnio zaskakuje
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Co tam gramy dzisiaj w nocy? Coś a`la Bencic może ????
Daj spokój zrypała mi ako 5.95 z fortuny za grubą kase cieniutko grała
miała 2-0 w 2 secie i nagle 2-4 i się wkurzyłem i poszłem spać a tylko ona nie weszła
Tsonga dał rade jak większosc pisała że nieda dzisiaj mam ako ponad 13 i pierdole to wszystko co będzie to będzie ,nie będe przeżywał jak w czoraj ,bo szkoda zdrowia ,mogłem wczoraj wykitować przez ciśnienie ,ale uspokoiłem się jakoś i usnełem po kilku godzinach i spałem do 13 prawie ,a jak wstałem mnie głowa nawalała strasznie ,ale teraz już jestem wyluzowany ,nawet gaadałem z kumplami z fortuny to grali przeciwko niemcom x2 w ręcznej i czechów którym im proponowałem i wygrali lekko
Oby dzisiaj nocka była udana???? ???? ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Na nocke można pograć
  1. Davis - Petkovic 2.33
  2. Lucic (28) - Sasnovich 2.35

Któraś wygra na bank ????
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mi sie wydaje że dziś Muguruza leci, ostatnio miała jakiś uraz i kreczowała. W pierwszym meczu tez nie wyglądała najlepiej dlatego oprócz ako które podałem wcześniej granego grubiej, ostrożniej gram jeszcze Hsieh wygra @5,2 i +1,5 seta @2,59
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Na nocke można pograć
  1. Davis - Petkovic 2.33
  2. Lucic (28) - Sasnovich 2.35

Któraś wygra na bank ????
Tomcio , a Radwanska juz za 40 min startuje na Eurosporcie ? ???? trzeba przygotowac cos do jedzenia i mozna ogladac ???? ????
/////////////////////////////////////
a moj typ : Chung vs Medwiediev
Chung -2,5 handi setowe kurs 3,1 ????
Miedwiediew moze i jest zmeczony , ale takie kursy wystawili ?? Miedwiediew +2,5 kurs az 1,45 !! idealny do dubla itp. podejrzane wg. mnie to jest ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom