>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Kapota? Nie rozumiem. Dopiero trwa pierwsza mapa a do zwycięstwa potrzeba dwóch wygranych map
Ja tez nie rozumiem ???? Kursy zjechaly do 1.3 do 3.3 na Enyoy, nie mam podgladu. To pytam czy wszystko gra :p
Ale w tym csie mozna kursy lapac :O
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Czy kurs 6,0 na Vojvodinę u siebie, byłego uczestnika LM, który ma ciekawe nazwiska w składzie, do tego u siebie jest niepokonany w meczu z Resovią, która ma dar do przegrywania teoretycznie łatwych spotkań to nie za dużo?
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Czy kurs 6,0 na Vojvodinę u siebie, byłego uczestnika LM, który ma ciekawe nazwiska w składzie, do tego u siebie jest niepokonany w meczu z Resovią, która ma dar do przegrywania teoretycznie łatwych spotkań to nie za dużo?
Mimo, że kurs przedmeczowy wzrósł o ponad złotówkę na Vojvodinę to i tak pograłem ich za 100 xD. Resovia mnie już tyle razy zawiodła, że więcej na nich nie postawię, a tutaj widzę value ???? .
 
psychol32 441,4K

psychol32

Użytkownik
Mimo, że kurs przedmeczowy wzrósł o ponad złotówkę na Vojvodinę to i tak pograłem ich za 100 xD. Resovia mnie już tyle razy zawiodła, że więcej na nich nie postawię, a tutaj widzę value ???? .
Kursy nie są w złotówkach
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Off top. Panowie kojarzycie anglojęzyczną stronę z typami ?? Każdy mógł dać typ na niej część była płatna .... Link mi to niej gdzieś się zapodział.
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Wybaczcie ze tu pisze, ale szukam i nie moge znalezc do jakiego buka oprocz tych z podatkiem i sporting.... mozna wplacac skrillem, bo chyba wszyscy juz to.zablokowali u siebie, dziekuje za idpowiedz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom