>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Melbourne City gol przed 70:00
⛔ LFC win na podbitke
[email protected] ⛔
Obstawiam srednio co 3/4 mecz LFC i przy tym zostane ;) na szczescie zamknalem 10 min przed golem, ale i tak zglupialem... gratuluje tym co wchodzili w strone The Toffees choc mieliscie wiecej szczescia niz...
Dejan Lovren, znowu pokazales że Twoj czas dobiega konca na Anfield. A takie karne to mozna gwizdac we wloszech i hiszpanii a nie w anglii, ruch odpychajacy byl bardzo delikatny, naturalny przy bieganiu i walce 1 na 1, jestem zmasakrowany, mielismy zrownac sie z chelsea ????
Man utd - Man city typ X @3.60 leciutko bo dzieki temu dostaje free beta na live ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
SK win @2.30
Pierwszą mapę przegrali (pick Faze), ale równo szli. Myślę, że warto spróbować, bo jednak to oni wg mnie byli faworytem do zwycięstwa. Grają równo i przede wszystkim mają sposób na Faze. Jako, że to finał to uważałbym ze stawką, bo nie warto grubo pakować, grają dwie bardzo dobre drużyny ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Psv nie istnieje, total defence, najlepszy snajper w 10 min kontuzja, wkoncu ajax wcisnie do zera bedzie.
1.6 Ajax
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Psv 18% posiadania pilki, nie wiem w co oni przyjechali pograc, przegrywaja wszystkie pojedynki.jak Ajax tego nie wygra to frajerstwo straszne.mecz walki, duzo fauli, byla juz napinka.skonczy sie na czerwono bankowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom