>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Niezłe jaja we Włoszech. Czas doliczony 2 minuta z 3, rzut wolny na granicy 20 któregoś metra i do wolnego podchodzi... bramkarz Vanja Milinković. Strzał konkret, ale tylko poprzeczka. Normalnie nowy syn Sinisy ???? Kto widział ten filmik jak Sinisa pakuje 10 na 10 wolnych na treningu ten wie o co chodzi.
Już pomijając,że polecieli w ciula kończąc na tym 2-0 bez trzeciego gola w drugiej.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Niezłe jaja we Włoszech. Czas doliczony 2 minuta z 3, rzut wolny na granicy 20 któregoś metra i do wolnego podchodzi... bramkarz Vanja Milinković. Strzał konkret, ale tylko poprzeczka. Normalnie nowy syn Sinisy ???? Kto widział ten filmik jak Sinisa pakuje 10 na 10 wolnych na treningu ten wie o co chodzi.
Już pomijając,że polecieli w ciula kończąc na tym 2-0 bez trzeciego gola w drugiej.
A taki pogrom miał być, tylko zę tam nie ma to strzelać, w serie A to widać, jakie tam patałachy z przodu.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Ktoś wie jaki był kurs na rywali Bilbao w 86 min gdzieś?
Kluby z Ligi Hiszpańskiej wyraźnie odpuszczają puchar krajowy.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Ktoś wie jaki był kurs na rywali Bilbao w 86 min gdzieś?
Kluby z Ligi Hiszpańskiej wyraźnie odpuszczają puchar krajowy.
Nie wiem jaki był kurs ale oglądałem ten mecz w drugiej połowie. Uwierz że Atletico nie odpuscilo tego meczu bo bardzo się starali strzelić bramkę. Rzut rożny w ostatniej akcji i... dlatego kochamy ten sport ????
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Nie wiem jaki był kurs ale oglądałem ten mecz w drugiej połowie. Uwierz że Atletico nie odpuscilo tego meczu bo bardzo się starali strzelić bramkę. Rzut rożny w ostatniej akcji i... dlatego kochamy ten sport ????
Ahahaha, to fajna historia w sumie.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Oglądałem także drugą połowę i to Athletic grało na czas, bało się o wynik i tylko kontrowało. Natomiast goście ciągle atakowali, nawet przy wolnym w 89 minucie dla gospodarzy było tylko 4 obrońców w polu karnym reszta czekała na kontrę no i bardzo dobrze ze odpadli ????
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Oglądałem także drugą połowę i to Athletic grało na czas, bało się o wynik i tylko kontrowało. Natomiast goście ciągle atakowali, nawet przy wolnym w 89 minucie dla gospodarzy było tylko 4 obrońców w polu karnym reszta czekała na kontrę no i bardzo dobrze ze odpadli ????
Oglądaliśmy ten sam mecz??? ???? srednio co 3 minuty akcja Bilbao. Oddanych 11 strzałów (problem polegał na tym że tylko 3 celne) Rzut wolny był w momencie gdzie każdy już myślał że to ostatnia akcja więc Atletico ustawiło się na strzał. Czterech obrońców?? Mowisz o tych w murze czy trzech ktorych stało w polu karnym?? ???? ja ten mecz obserwowałem pod tym kątem żeby właśnie spróbować w kktórymś momencie na gości ale jakoś nie dawałem im szans do końca ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom