>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mam handi +22,5 i +11,5, narazie wyglada dobrze, z tym underem nadal bym uwazal, serbia musi gonic
Mialem 168,5 ,zamknąłem jak linia spadła do 150,5pkt, ponownie pobralem 172,5 i trzymam.
Kolego od aku,a nie mozesz tego zamknąć, chociaż powinno wejść?
Gonic,albo bardziej prawdopodobne,zagrają mocniej w obronie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ooooo - juz można ????
jak robisz taki kupon 2 zdarzenia 1 mecz ?
No można od dziś ;) Normalnie, z oferty wybieram jedno zdarzenie, za chwilę drugie i robi się automatycznie AKO, a wcześniej wyskakiwał błąd, że zdarzenia się wspierają ;) Ale chyba jeszcze ta opcja jest w fazie testów, bo nie zawsze działa, np. przed meczem chciałem zagrać na Getafe DNB i ten over kartek, to się nie dało, ale X2 + over puścił bez problemu. Ale teraz ten sam kupon, który zagrałem przed meczem już mi nie chce puścić na żywo, myślałem, że może jednak na żywo się takich kombinacji nie da robić, ale się da, bo np. rożne + kartki można zagrać ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Getafe co marnuje o_O Kontra od połowy boiska 2 na 1 i nie ma bramki ???? Jak ktoś pograł na over 1,5 Getafe, co polecali niektórzy w dziale to już powinien być w połowie ✅
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dukla Liberec to są jednak
Dziwnie były kursy wystawione bo oba zespoły wygrały po 8 spotkań i straciły 1 i 3 sety więc kursy powinny być 1,6-2,4 a tu dali 1,35 na liberec i pewnie wtopią 0:3. Ja tu miałem over 179,5 ale pewnie nie ogarną
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Atalanta ponad 8,5 rożnych
@1.76
Uni

Mają 45&#39; na nabicie 4 rożnych ze słabiutkim Benevento.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ma ktoś jakiegoś gifa z tej akcji Getafe? Na twitterze tylko zdjęcia powrzucali...
Getafe co marnuje o_O Kontra od połowy boiska 2 na 1 i nie ma bramki ???? Jak ktoś pograł na over 1,5 Getafe, co polecali niektórzy w dziale to już powinien być w połowie ✅
Jednym i drugim się rasuje w głowie jak mają idealną okazję do strzelenia gola. Otwarty mecz, od jednego do drugiego pola karnego i spokojnie może iść w dwie strony. Ale racja, to co Getafe spierdoliło to tragedia ????
935245992353345536
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom