>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
tak jak sądziłem bydgoskie siatkareczki dostały w trzech setach i położyły tak zajebiste ako. Ile może się zmienić w trakcie kilku minut i ile waży przegrany wygrany set, to dowodzi że żaden sport kobiecy nie może być uznany za profesjonalny, a one chciałby jeszcze zarabiac tyle co mężczyźni
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Beznadziejnie grają,a po pierwszej kwarcie wydawało sie,ze będzie w miarę na luzie.
⛔
W 6 minut, zdobyli 1pkt grubo ????
Polacy też wczoraj po pierwszej kwarcie wyglądali &quot;dobrze&quot; a potem odjazd i 1/15 za 3punkty He
 
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Carlitos wielki snajper a sam na sam nie potrafi wykorzystać i ten jego charakterystyczny uśmiech jakby wisła miała mecz wygrany, który to juz raz tak samo z legią nie wyokrzystał setki
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
LIVE SVS Post vs ZOK Osijek , siatka kobiet
SVS Post +1,5 handi setowe kurs 2,4
1 mecz 3-2 dla SVS Post / obecnie pewnie bedzie 0-2 dla gosci / pre byl kurs 1,2 na win SVS Post / śmierdzący mecz / ludzie grali grube sumy na -1,5 handi gospodynie = przegrali kasę /
✅✅ 2-2 po 4 setach ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
tak jak sądziłem bydgoskie siatkareczki dostały w trzech setach i położyły tak zajebiste ako. Ile może się zmienić w trakcie kilku minut i ile waży przegrany wygrany set, to dowodzi że żaden sport kobiecy nie może być uznany za profesjonalny, a one chciałby jeszcze zarabiac tyle co mężczyźni
Ja to bym się spytał ile można grac polską siatkę. Przecież tam co kolejkę to jakieś niewypały
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ice Hockey. Austria - Eishockey Liga

19:15 KHL Medvescak Zagreb - Dornbirner EC 1 1.55
KHL Medvescak Zagreb - Dornbirner EC -1 1 1.75
KHL Medvescak Zagreb - Dornbirner EC over 4,5 1.42

PODAJE TYPKA NA 19:15 I ZNIKAM
Powinno nawet wejsć -1,5 kurs prawie 2 ale bezpiecznie zagrać -1 bo jak 1 to zwrot
Dziękuje wszystkim i miłej nocki życzę
⛔⛔⛔ nIEMAM PYTAŃDO TEGO CO SIĘ DZIEJE
Powodzenia innym ja już nic nie pisze bo szkoda żeby wszyscy przegrywali
Miłego tygodnia całego i wekendu
Powodzenia lepszym w wygrywaniu ja jestem do dupy cieńki bolek
Trzymajcie się wszyscy i sporo wygranych i szcześcia bo to jest potrzebne????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom