>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
wow. na forbecie live z Sulejówek - Sokół AŁ.
oglądam mecz i ciśnie ostro Sokół od początku.
skład optymalny: Brudnicki – Pawlak, Ślęzak, Woźniczak, Głowiński – Bogołębski, Pecyna – Mroczek, Marciniak, Szarpak – Żylski
biorę 2.2!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam na wieczorek taki meczyk
20:00 Switzerland - Czech Republic 1 1.70
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Tak chujowej drużyny na wyjazdach jak Śląsk to nie ma. U mnie przed blokiem najebusy potrafią wymienić chociaż trzy podania między sobą. Zero czegokolwiek. To są naziwska, ja pierdole. ze wstydu zakopałbym się przy stadionie.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Cuprum 2 poziomy niżej od Węgla i szybkie 3:0 i under poniżej 130 ????
Zagrali jeden dobry mecz z Zaksą bo ta olała a ci mieli wszyscy dzień konia a i tak ich Zaksa ogarneła 3-1 i wszyscy pomyśleli,że to wielka drużyna.A tak na prawdę to całe Cuprum do tarcia chrzanu się nadaje..Pupart,Tacht czy ten Masny jak dla mnie to przeciętni zawodnicy.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Zagrali jeden dobry mecz z Zaksą bo ta olała a ci mieli wszyscy dzień konia a i tak ich Zaksa ogarneła 3-1 i wszyscy pomyśleli,że to wielka drużyna.A tak na prawdę to całe Cuprum do tarcia chrzanu się nadaje..Pupart,Tacht czy ten Masny jak dla mnie to przeciętni zawodnicy.
Taht,nie mam jak edytować z tel
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ok w Sulejówku otwarty mecz więc lecimy z kolejnymi typami:
1) Kto zdobędzie 4. gola - Typ: Sokół Aleksandrów Łódzki @ 2.2 Forbet
2) Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów Łódzki over 4.5 @ 1.83 Forbet
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Brawo Szczecin, Gdańsk to porażka a nie drużyna, tyle dobrych nazwisk a nie ma kto tam grać z takimi przeciętnymi zespołami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom