>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Jakby patrzeć na takie podteksty to co 2 mecz można by było ustawić, bo ktoś z kimś. Liczę po prostu na grę fair play, a Kubot na pewno tak będzie grał.
Hmm za długo gram żeby idealizować i liczyć na gre fair play...chyba,że gra Nadal.Jak mam jakieś obawy to po prostu odpuszczam i szukam czegoś lepszego.Fakt że Kuboty w formie,może wygrają.
Hehe Lacko trafił petardę w narożnik kortu aż Travaglia usiadł na krzesełko bo twierdził,że aut.Myślałem,że już nie wróci na kort obrażony i będą zwroty.Lacko przeslanie 4-3 i serwis☺
przełamanie*
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
BBTS z nowym trenerem, więc tam będzie jeszcze większy chaos niż był. Myślę, że jak ktoś znajdzie na DW 3:0 dla Espadonu powyżej @2 to można brać
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Wszystko izi jak wchodzi a jak nie to rozdawanie czerwonych kartek
Ja zawsze powtarzam,że przegraną trzeba wkalkulować,inaczej lepiej w ogóle nie grać..Musisz się najpierw nauczyć przegrywać żeby zacząć wygrywać.Ech chodziło mi to Fener od wczoraj po głowie,pierwsza myśl złota myśł.Mogłem chociaż jakieś handi zagrać.Tak samo z Valencją.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Dawno nie widziałem w naszej lidze takiej dominacji jednej z drużyn jak dzisiaj Jagi. 2:0 spokojnie powinno być do przerwy.
Jednak wolę pograć CSKA 1,93 bo jeszcze Termalica to wybroni a może i wygra na farcie patrząc na skuteczność gospodarzy w tym sezonie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom