>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Ale ten nadal cienizna jakby goffin mial lepsza psychike to by go rozwalil a tak to ledwo wygrał pierwszego seta
Kwestia tej kontuzji z przed kilku dni? Czy po prostu nie jest gotowy? Nadal był w formie przed, tytan pracy. Nie ogarnie Goffina?
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Nadal w Londynie w hali nigdy nie grał dobrze i to się nie zmieni.
No brakuje mu tego trofeum do kolekcji to fakt. Ale jak nie teraz to kiedy? ???? nie mam jak śledzić meczu i nie wiem. Wiem, że jeśli dojdzie do trzeciego seta to czajnik z Belgii raczej nie wytrzyma. Ale czy dojdzie..
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
No brakuje mu tego trofeum do kolekcji to fakt. Ale jak nie teraz to kiedy? ???? nie mam jak śledzić meczu i nie wiem. Wiem, że jeśli dojdzie do trzeciego seta to czajnik z Belgii raczej nie wytrzyma. Ale czy dojdzie..
Przy obecnej dyspozycji Federera to na pewno nie w tym roku ???? . Jeśli dojdzie do ich meczu w SF czy jakimś cudem w finale to Nadal zostanie zmieciony.
 
P 75

piter152

Użytkownik
Nadal tragedia dawno tak slabo nie gral on tu nie ma czego szukac jak tak bedzie gral to nawet z grupy nie wyjdzie duzo sie spoznia do pilek to pewnie kwestia kolana ale goffinowi moze cos nagle odwalic dlatego no bet raczej a jak grac to na goffina
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom