>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje ale POLACY 2 składem grają jak mi kumpel powiedział a MEXYK TYLKO BEZ 3 gra a inny mówił z ebez 5 zobaczymy co będzie
Dzięki Afrykanku
Ja dałem ze względu to co Mexyk pokazał z BELGIĄ dlatego się skusiłem ,bo Polacy mnie nie przekonali z Urugwayem
Pozdrawiam i czekamy na meczyk .kto ma piwko to przy piwku ,albo WÓDECZCE ,ja spędze meczyk przy soczku ???? ????:cool: ???? o_O:rolleyes::oops:
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
POLSKA: Szczęsny – Jędrzejczyk, Cionek, Jach – Kędziora, Mączyński, Linetty, Rybus – Zieliński, Świerczok, Makuszewski.


MEKSYK: Corona – Salcedo, Ayala, Moreno, Layun – Reyes, Jonathan dos Santos, Guardado – Aquino, Jimenez, Gallardo.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
PL na dziś Szczęsny, Jach, Cionek, Jędrzejczyk, Rybus, Mączyński, Linetty, Kędziora, Makuszewski, Świerczok, Zieliński.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Ale ci Turcy są udani łolaboga ????
over 5,5 @ 1.97 spróbuję, z przodu kilka fajnych okazji, a z tyłu jak widać xD
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
POLSKA: Szczęsny – Jędrzejczyk, Cionek, Jach – Kędziora, Mączyński, Linetty, Rybus – Zieliński, Świerczok, Makuszewski.


MEKSYK: Corona – Salcedo, Ayala, Moreno, Layun – Reyes, Jonathan dos Santos, Guardado – Aquino, Jimenez, Gallardo.
Czyli w porównaniu z meczem z Belgią w Meksyku zostało tylko dwóch obrońców i dwóch pomocników. Bez swoich snajperów - w tym meczu może stać się wszystko.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mecz 50 na 50 zobaczymy co będzie ,ja zaryzykowałem Mexyka a moż epaśc remisik kolejny
 
boleslaw 336

boleslaw

Użytkownik
Nadal 2:0 @1,80 dzis do gry? Gram w tenis juz 14 lat, ogladam czesto obu pajaców, goffin nie ma nic co moglo by zaskoczyc Nadala. Ktoś ma inne zdanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom