>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Awans Szwecji mi się widzi. Wlochom trudno będzie coś wbić, a jak Szwedzi skontruja to po zabawie. Zresztą w karnych też różnie może być...nawet jak włosi strzela to jeszcze kupon w grze.
Też by mi się to widziało gdyby grał Ibra, ale bez niego Szwedzi to nie ta sama drużyna. Jest niby Forsberg, u siebie wygrali, ale na wyjeździe mogą mieć bardzo trudno. Ale tak jak piszesz, jedna kontra Szwedów i może być po zabawie ????
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Też by mi się to widziało gdyby grał Ibra, ale bez niego Szwedzi to nie ta sama drużyna. Jest niby Forsberg, u siebie wygrali, ale na wyjeździe mogą mieć bardzo trudno. Ale tak jak piszesz, jedna kontra Szwedów i może być po zabawie ????
Patologia w tych barażach. Już kilka drużyn musiało wygrać a wyszło jak wyszło. Może być 0:0 , takie przeczucie. Musieć nie znaczy móc ;)
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Patologia w tych barażach. Już kilka drużyn musiało wygrać a wyszło jak wyszło. Może być 0:0 , takie przeczucie. Musieć nie znaczy móc ;)
To chyba lepiej już pograć to 0:0 lub under 1,5 (bezpieczniej) niż awans Szwedów ;)
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Meksyk dziś bramkę strzeli bo potrzebuje jakiegoś bezpiecznego kursu do dubla?Piłkę gram bardzo rzadko bo to sport nie do gry ale dziś generalnie ciężko coś wybrać.Nasi drugi mecz na zero z tyłu..ciężko mi w to uwierzyć.Ja to jeszcze z tego pokolenia przyzwyczajonego do tego,że nasi nie potrafili zagrać dwóch niezłych meczy jak te odbywały się co kilka dni.
 
psychol32 450,7K

psychol32

Użytkownik
Wg. mnie to nie ma co kombinować tylko grać awans Włochów.
Według mnie to lepiej odpuścić bo po tym co widziałem w pierwszym meczu to Włosi mogą odpaść ze Szwecją.
Szwedzi pewnie autobus i jak Włochom uda się strzelić z jednego to będzie dobrze, a dogrywka czy karne to już loteria.Włosi z każdą minuta będą coraz bardziej się odkrywać przez co Szwedzi będą mieli okazje do kontr. Jeden gong i będzie po zawodach bo Włosi trzech goli to w życiu Szwecji nie strzelą.
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Według mnie to lepiej odpuścić bo po tym co widziałem w pierwszym meczu to Włosi mogą odpaść ze Szwecją.
Szwedzi pewnie autobus i jak Włochom uda się strzelić z jednego to będzie dobrze, a dogrywka czy karne to już loteria.Włosi z każdą minuta będą coraz bardziej się odkrywać przez co Szwedzi będą mieli okazje do kontr. Jeden gong i będzie po zawodach bo Włosi trzech goli to w życiu Szwecji nie strzelą.
Pewnie tak. Jak ten mecz będzie wyglądał podobnie jak starcie Duńczykow z Irolami to trudno będzie o gole.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mexyk wygrywa
Szwedzi awansują
tak czuje dzisiaj akursy piękne
Mexyk 2.60 a szwecji nie patrzyłem
Jak myślicie MEXYK wygra bo dałem za sporo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom