>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
psychol32 456,2K

psychol32

Użytkownik
Cody i JJ na pewno. Wiadomo ciekaw jestem walki GSP Bisping, kibicuje GSP ale raczej no bet.
Nie pierwszy raz mma pokazuje że jedynie granie na dogów ma jakikolwiek sens
Dla zainteresowanych meczem Sock - Krajinović przypominam że Skarpeta w razie wygranej jedzie na finały
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie pierwszy raz mma pokazuje że jedynie granie na dogów ma jakikolwiek sens
Dla zainteresowanych meczem Sock - Krajinović przypominam że Skarpeta w razie wygranej jedzie na finały
St Pierre raczej nie byl dogiem, dawalem mu 60%.
Hmmm Krajinovic... Chlopak wygląda solidnie, lamał Isnera to czemu nie mialby lamac Socka hmmm a jesli tak wlasnie bedzie, że radzic bedzie sobie z serwisem skarpeciarza to ja mu daje wieksze szanse w wymianach i kusi mnie czysty win po 2.75 oraz over 22,5 jest po 1.72. Ktos podziela moje zdanie? :p
PS. Dostalem maila od bet365 bla bla jesli postawisz do 50£ w pre na chelsea-man utd to tyle samo damy ci w freebecie na live... moje pytanie do was - czy w pre moge postawic dowolny zaklad żeby dostac tego freebeta? Np. 1X bądź under 1 HT - takie rynki tez sie kwalifikuja? Pozdro
 
psychol32 456,2K

psychol32

Użytkownik
St Pierre raczej nie byl dogiem, dawalem mu 60%.
Hmmm Krajinovic... Chlopak wygląda solidnie, lamał Isnera to czemu nie mialby lamac Socka hmmm a jesli tak wlasnie bedzie, że radzic bedzie sobie z serwisem skarpeciarza to ja mu daje wieksze szanse w wymianach i kusi mnie czysty win po 2.75 oraz over 22,5 jest po 1.72. Ktos podziela moje zdanie? :p
PS. Dostalem maila od bet365 bla bla jesli postawisz do 50£ w pre na chelsea-man utd to tyle samo damy ci w freebecie na live... moje pytanie do was - czy w pre moge postawic dowolny zaklad żeby dostac tego freebeta? Np. 1X bądź under 1 HT - takie rynki tez sie kwalifikuja? Pozdro
Czy ja piszę o walce Bisping - GSP
Co do finału w Paryżu to też mi nie chodzi o granie na skarpetę. Normalny gracz to takie spotkanie odpuszcza bo Serb może a Sock musi (ale te musi po tak marnym kursie nie jest adekwatne do ryzyka).
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Jędrzejczyk to potopiła mnóstwo tasiemek. Co ona była nieprzygotowana do walki?
Dziwne to trochę było.
Julka w starym swoim stylu na razie 0:3, może się obudzi.
miłe złego początki już 4:5 i serwis, a Coco zaczęła ciskać rakieta, a to świadczy że Julka to bierze @2,43
piłka na 7:5 dla Julki miodzio ????
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Działa wam pinbet88? U mnie wyłączona opcja na sporty, tylko wirtualne działają..
E: jakby mógł ktoś sprawdzić to byłbym wdzięczny.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Działa wam pinbet88? U mnie wyłączona opcja na sporty, tylko wirtualne działają..
E: jakby mógł ktoś sprawdzić to byłbym wdzięczny.
U mnie podobnie od dluzszego czasu ..nie moglem.zagrac na live Goerges z Coco czekalem az moze włączą nic z tego .ten pinbet jest beznadziejny nie da sie porownac do.pinnacle. srednio.2 razy dziennie.im.sie.cos piepszy. Tenisa tak czesto wylaczaaja mecze albo blokuja ze czesciej.nie.da sie.grac.niz.obstawiac
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
U mnie podobnie od dluzszego czasu nie moglem.zagrac na live Goerges z Coco czekalem az moze włączą nic z tego .ten pinbet jest beznadziejny nie da sie porownac do.pinnacle. srednio.2 razy dziennie.im.sie.cos piepszy
Gram od ponad miesiąca i pierwszy raz się z jakimś problemem spotkałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom