>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Mam over Vitesse a oni 2 gola nie uznali????
Dokładnie co to za jaja są? Co on tam odgwizdał, jedyna racjonalna opcja to spalony bo tam faulu w życiu nie mogło być.
Gol na 2-0 Waregem po spalonym, teraz prawidłowy Vitesse cofnięty. Dajcie spokój
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Jak ja sobie przypomnę ten Arsenal, który z Barceloną bił się w finale o wygraną LM i patrzę teraz na tą żałosną ekipę, która do 75 min nie potrafi strzelić w Londynie gola potędze piłki Crvena Zvezda nie potrafię zrozumieć jak można zniszczyć tak zajebisty klub.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Ja nie rozumiem co tyle lat tam robi Wenger. Cenię to co zrobił dla Arsenalu tyle lat ale z nim oni wiecznie beda walczyc o miejsca 3-6
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Jak ja sobie przypomnę ten Arsenal, który z Barceloną bił się w finale o wygraną LM i patrzę teraz na tą żałosną ekipę, która do 75 min nie potrafi strzelić w Londynie gola potędze piłki Crvena Zvezda nie potrafię zrozumieć jak można zniszczyć tak zajebisty klub.
jak w składzie rezerwy i dzieci to jak grać? pierwsza jedenastaka odpoczywa na niedziele
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja nie rozumiem co tyle lat tam robi Wenger. Cenię to co zrobił dla Arsenalu tyle lat ale z nim oni wiecznie beda walczyc o miejsca 3-6
Ale ten klub to jest jakaś jedna wielka porażka od 2-3 sezonów. Mają mega stadion, kasę. Ja tam jakoś nie potrafię docenić jego kunsztu. Od czasu Bergkampa, czy Henry&#39;ego, czy Ljunberga tam jest totalna padaka. Przyszedł taki Sanchez, który grzał ławę w Barcelonie i wkurwiony bo nie ma z kim tam grać. Ogólnie fajny klub, ale totalnie zszedł na psy.
jak w składzie rezerwy i dzieci to jak grać? pierwsza jedenastaka odpoczywa na niedziele
Wiesz co by z tą drużyną zrobił skład B Barcelony na Camp Nou ? ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja nie rozumiem co tyle lat tam robi Wenger. Cenię to co zrobił dla Arsenalu tyle lat ale z nim oni wiecznie beda walczyc o miejsca 3-6
Trener,to tam akurat najmniej winny.
Bo prowadzą dziwną politykę transferową.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam mnie pogrążył kosz Real :mad: ????
próbujemy piłke
Independiente - Nacional Asuncion over 2,5 1.85
1:45 Junior Barranquilla - Sport Recife PE 1 1.60
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Witam mnie pogrążył kosz Real :mad: ????
próbujemy piłke
Independiente - Nacional Asuncion over 2,5 1.85
1:45 Junior Barranquilla - Sport Recife PE 1 1.60
Po co Tomciu grasz takie niskie kursy w koszykówkę,to nie ma zadnego sensu.
Ja dzis bamberg 3,3
I khimiki +7,5pkt w singlach.
Real,przeceniany, w starciu z Fener,czy Cska,nie ugra nic.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
to gratulacje moje jesteś dobry z kosza to moge powiedzieć
JA tam przenosze sie na Virtualne piłki do Fortuny jutro w płacam kase i wygrywam ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ja pograłem Chimki po @3, ale mnie BATE wpieniło, bo tam miałem zdecydowanie więcej do wygrania (grałem x2). Co prawda stawka podobna, ale w AKO z tym, że nie będzie BTS w meczu Arsenalu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Koszykówce zawsze przegrywam jak zrobie taśmy po 2 mecze ,niewiem czemu mi naniej nie idzie ,postaram się piłke zagrać z pucharów jak teraz dałem 2 meczyki
1 indesidente 1 i overy 1,5 i 2,5
2 o 1:45 junior zwycięstwo tylko
To gratulacje arces
ja jestem słaby na koszu
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ktoś gra w Fortunie przez internet bo jutro wpłacam kase na virtualne jak teraz oglądałem to bym trafiał sporo a kursy ponad 2 na overki i wygrane koło 2 jak Teraz Barcelona 2,5 2.58 i wygrana 1.80
Chcem sie dowiedzieć czy jak wygram kase idzie na konto odrazu jak w Bukach
Dzięki za opinie
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ktoś gra w Fortunie przez internet bo jutro wpłacam kase na virtualne jak teraz oglądałem to bym trafiał sporo a kursy ponad 2 na overki i wygrane koło 2 jak Teraz Barcelona 2,5 2.58 i wygrana 1.80
Chcem sie dowiedzieć czy jak wygram kase idzie na konto odrazu jak w Bukach
Dzięki za opinie
uważaj bo jak postawisz to będzie wchodzić :confused::confused::confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom