>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
w zasadzie nie czas i temat co by pytac ale dowiem sie kiedy zostanie zdjety ban na nicku qrchuck za glupie zarty, bo piszac do tego pajaca z kuflem przy ryju to niczego sie nie dowiem
No pamiętam go on wszystkich wyzywał i wtrącał się we wszystko ,nie było można pogadać normalnie
Jestem zawiedziony ż eruskie Live nie działa z meczami stronka a była super ,dużo meczy live bez reklam ,a inne to co mma są reklamy nanich
Pozdrawiam i czekam na Hokeja o 1 w nocy
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
szanowna administracjo moze wypowiessz sie w tym temacie bo kurwa czekam 2 jebane tygodnie a zachowujecie sie co najmniej malo powanie, chyba ze wam nie pasuje zebym sie podpiosywal pod tym nickiem to pierdolnijcie wprost a nie jakies glupie podchody
NIck qrchuck boli kurwa, ja wiem
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
No pamiętam go on wszystkich wyzywał i wtrącał się we wszystko ,nie było można pogadać normalnie
Jestem zawiedziony ż eruskie Live nie działa z meczami stronka a była super ,dużo meczy live bez reklam ,a inne to co mma są reklamy nanich
Pozdrawiam i czekam na Hokeja o 1 w nocy
Tomcio ciesze sie, ze wrzuciles pare groszy od siebie ale piszac, ze do kazdego sie rzucal bez sensu i wtracal bez sensu, to chyba troche przesadziles, niektorzy sie smieja, ze tak i jest inteligentny, drudzy Ci cisna, ze 10letni glupek, ode mnie uslyszysz, ze umiesz se jaja robic, ale takich slow po tobie sie nie spodziewalem.
Administracja czuwa tworzac co rusz wyimaginowanych uzytkownikow w celu pobudzenia forum wazne,ze jest ciekawie
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Nara ja pierdolnie, tak samo jak mialem lapac wczoraj ostapenko za 6 z Darussa w dublu, ale biore ta Nare
probuje od A do Z -et przesluchac dzisaj sokolo a ciagle mi wyskakuje feat Marysia Starosta, placo jej za to nazwisko czy jak, nie wystarczy Marysia? no bo wuja mam co ma na nazwisko &quot;wodkanarynkuzadarmo&quot;
Bondarenko przelamala nie ma nadzieji wszyscy sie potopimy trzeba wolac Noego dobranoc ide spac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom