>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
S 277

stepinski

Użytkownik
grajcie dalej po 1,30 i placzcie ze liga europy to lipa
Daj mi kurs 2 który jest pewniejszy niż 1,30 to chętnie pogram. Przez tyle lat już grałem i po małych kursach, po bardzo małych kursach po dużych kursach, remisy, taśmy, solo, wysokie ako, progresje i Bóg wie co. Przez tyle lat najbardziej sprawdzało mi się granie dubli z ako około 1,8-2. Dwa teoretycznie pewne zdarzenia. Wczoraj weszło, dzisiaj nie. Jesli znacie lepszy sposób to naprawdę chetnie posłucham i to wprowadzę w życie
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Daj mi kurs 2 który jest pewniejszy niż 1,30 to chętnie pogram. Przez tyle lat już grałem i po małych kursach, po bardzo małych kursach po dużych kursach, remisy, taśmy, solo, wysokie ako, progresje i Bóg wie co. Przez tyle lat najbardziej sprawdzało mi się granie dubli z ako około 1,8-2. Dwa teoretycznie pewne zdarzenia. Wczoraj weszło, dzisiaj nie. Jesli znacie lepszy sposób to naprawdę chetnie posłucham i to wprowadzę w życie
ja chciałem powiedzieć ze granie kursów 1,30 w lidze europy to pewna wtopa. w tych rozgrywkach trzeba szukać ako &gt; 2,00, i do tego tylko single
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja gram przeważnie mecze pojedyńcze i Tasiemki 3 meczowe z ako koło 2 ,albo ponad ,to jest mój sposób na granie ,ale mam ciśnienie przez milan że wygrał ,a przeżywałem horror po tym Karnym ,ale szczeście dopisuje mi od wczoraj ,prawie wszystkow chodzi umnie ,tylko pojedyńcze odwala hokej jak dzisiaj over 4,5 Zurichu ,ale taśmy weszły z hokeja teraz czas czekać do 1:05 na Ohl lige
Pozdrawiam ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ice Hockey. OHL. Regular season
1:05 Peterborough Petes - Oshawa Generals over 4,5 1.30
1:05 Windsor Spitfires - Kitchener Rangers over 4,5 1.22
1:30 Barrie Colts - Sault Ste. Marie Greyhounds over 4,5 1.30
ako-2.06
Sault Ste. Marie Greyhounds over 1,5 1.20
Kitchener Rangers over 1,5 1.25
Peterborough Petes over 1,5 1.30
ako-1.95

oto moje typki na hokeja jak ,ktoś nie patrzył do mego tematu
Powinno wejść spokojnie ako 1 ,2 też ale to hkej się zobaczy ,czy postzrelają 2 gole te drużyny co mmam ,w statystykach wskazuje że powinni
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
w zasadzie nie czas i temat co by pytac ale dowiem sie kiedy zostanie zdjety ban na nicku qrchuck za glupie zarty, bo piszac do tego pajaca z kuflem przy ryju to niczego sie nie dowiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom