>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na 18 z siatkówki kobiet takie ako
Holandia - Czechy DW po dwóch setach 2:0 @1,65
Chorwacja powyżej 54,5 pkt @1,45
Węgry powyżej 55,5 pkt @1,5
AKO: 3,59 ✅ ✅ ✅
i z piłki
Jagiellonia - Legia powyżej 25,5 fauli @1,7
ostatnie mecz to 30, 28, 20, 29, 22
⛔ od 66 minuty tylko jeden faul i łącznie 21
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Ekwador
Godz: 19:00
Spotkanie: EL Nacional vs Fuerza
Typ: EL Nacional -2 handi (AH)
Kurs: 3,00


Glowny bet = EL Nacional -1,5 handi - kurs 1,89 .
POdstawą tego typu jest informacja sprzed kilku chwil o tym, ze Fuerza przyjezdza na ten mecz rezerwami .
Wklejam informacje od zarzadu klubu(tlumaczona w google translatorze z hiszpanskiego) -- &#39;&#39;W tym sezonie poważna sytuacja Fuerza Amarilla. W piątek został ogłoszony, że główny zespół zespołu odmówił podróży do Quito, w niedzielę w mecz El Nacional, najwyraźniej z powodu braku płatności.
Nie wiem, co się stało, za wyjątkiem wezwania profesora Alcidesa (de Oliveira), w którym powiedział mi, że zespół nie zamierza podróżować ... Reszta graczy nie odbiera telefonu&quot;, powiedział Jose Aroca, /
Prezydent wyjaśnił przyczyny tej sytuacji. Według niego długi wobec drużyny są wysokie, ale osiągnęły porozumienia. &quot;Nie mogę ukończyć wszystkiego, co są należne (klub z poprzednimi dyrektywami), nie ignorujemy zadłużenia ... udało mi się z grupami biznesowymi, ale sytuacja w prowincji nie jest dobra&quot;, dodał kierownik .
Podjęta przez graczy decyzja została utrzymana i nie udała się do Quito. &quot;&quot; -

El Nacional przegral ostatni mecz, a jest zespolem solidnym , wiec w tym meczu u siebie powinien to wykorzystac w stopniu maksymalnym .
✅✅ 5-0 - 77 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
jakiś działający stream do ligi+extra? Wizja przepełniona ????
Dla Ciebie i wszystkich zainteresowanych. Wszystkie mecze Ekstraklasy oraz programy typu Liga + Extra można za darmo oglądać w jakości 1080p na stronie www.dailymotion.com która ma własny kanał Ekstraklasy. Potrzebna jest tylko przeglądarka Opera gdzie możemy włączyć VPN ponieważ normalnie nie można oglądać tego na terytorium Polski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom