>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Real gra totalne gówno, 1 celny strzał do przerwy to żenada. Mam nadzieję, że Apoel trochę spuchnie i wpadną jeszcze 2-3 bramki + trochę postrzelają na bramkę.
Poza tym do przerwy stabilnie, ale imo wszystko zakłady będą na styku.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dolehide ale kogo ograla w ostatnim czasie poza Osaka. to jest nadal jak dla mnie poziom itfow. Na hali Dodin ja zmiazdzy nie warto tego grac, moge sie mylic ale mam w glowie Dodin na hali i tam 2-0 to moze pojsc nawet w druga strone. dzisaj chwilowo wlaczylem mecz Marii z Min ktora byla bezradna walac na sile zdogodnych pilek i nie mogle skonczyc Tatiany..
Na hali trzeba zapierdolic akurat Dodin poza kiepskim pierwszym meczem zrobic to potrafi.
Takie teksty to pod tablicą w gimnazjum ! Piszesz że niby tak ale niby nie
Kogo ograła ? Ja widziałem jej kilka ostatnich gier i jest dobra i ma wszystko na taką rywalkę
Dodin męczyła bule z Dabrowski w I rundzie. Dodin jako faworyta ? Dobry typer tylko czeka na taką sytuację... czyli ja ;)
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Co z tym Porto? Wprawdzie dzisiaj ich nie mam, ale postawiłem w pretypowaniu, że zajmą miejsce 1-3, a tu widzę, że nawet o to może być trudno z taką grą :/
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Takie teksty to pod tablicą w gimnazjum ! Piszesz że niby tak ale niby nie
Kogo ograła ? Ja widziałem jej kilka ostatnich gier i jest dobra i ma wszystko na taką rywalkę
Dodin męczyła bule z Dabrowski w I rundzie. Dodin jako faworyta ? Dobry typer tylko czeka na taką sytuację... czyli ja ;)
nie wiem po co uskuteczniam ta dyskusje, wiem na itfach znasz sie lepi jak ja, moze ogladales pare razy laski w wielkich turniejach w wta i pare meczy wlaczyles w nba myslac,ze po ich obejrzeniu bedziesz znawca, przestan krytykowac moje posty a jak juz chcesz tak pisac to zaproponuj cos od siebie. Napisalem &quot;moze&quot; po wczorajszym niewypale na Andreescu bo to jest sport i nie bede pisal ze jestem czegos na milion procent pewny bo bym sklamal.
cos od siebie na poziomie itfow wtedy mozemy podyskutowac
 
verno 713,6K

verno

Znawca - Hokej
Zidane wku*wiony że Real plaża, dostaną zje*kę i ostro zaczną, tak Wawo mi mówił bo jego wujek sprząta szatnie a więc:
Real v Apoel
over 0.5 przed 59:59
@1.76
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom