>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Wisła Płock grająca z drużyną, która ma tak przetrzebiony skład, że ja bym mógł zagrać z Verno na rozegraniu...A tymczasem vicemistrz Polski, który gra w weekend z Vardarem Skopje w LM rzuca tylko 27 bramek, gdzie przez ostatnie 10 minut meczu NIE RZUCA ŻADNEJ BRAMKI... (piłka ręczna, jakby ktoś nie wiedział)
Wychodzisz? Ja już czekam przebrany ^^
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
To jest zły pomysł z Babos gra swoje a Broady to kompletne drewno. Niespodziankami jednak nie będzie
Ale się szybko zapala. Jednak pograłem, bo 2,9 nie chodzi piechotą, a to babki - każdy kolejny set to inna historia.
Jezu, na o1,5 Crisa @ 1,56, żart jakiś. Ale na hattricka mam @ 3,88 i chyba spróbuję, bo może być na głodzie.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Ale się szybko zapala. Jednak pograłem, bo 2,9 nie chodzi piechotą, a to babki - każdy kolejny set to inna historia.
Jezu, na o1,5 Crisa @ 1,56, żart jakiś. Ale na hattricka mam @ 3,88 i chyba spróbuję, bo może być na głodzie.
Jakbyś widział jak gra Broady to byś tego nie stawiał, tu wszystko zależy od Babos, a ona dziś gra dobrze i pasuje jej drewniana Broady
 
T 823

thereignman

Użytkownik
A &quot;polish star&quot; Janowicz to ile potrzebuje aby zacząć grać, 5 godzin ? Oni w ogole dziś po deszczu , korty gotowe potrzebowali 2 h aby wrócić na kort
Chyba kolejki u buków były spore ;)
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Widzę że ziomek nie daje za wygraną i trzeba codziennie ignorować nowego chomika, żeby dało się tu wchodzić. Jak one się szybko rozmnażają to szok ^^
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Żałosne. Dwóch czołowych reprezentantów kraju łapie się do czołowej 11 w meczu LM i nie ma tego spotkania na żadnym z 4 kanałów. To jest dla mnie patologia ;) Wkurzyłem się.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Widzę że ziomek nie daje za wygraną i trzeba codziennie ignorować nowego chomika, żeby dało się tu wchodzić. Jak one się szybko rozmnażają to szok ^^
Masz konto od lipca 2017 a piszesz jak Pan Szlachcic, już jakiś naiwniakow się odezwał po &quot;abonament&quot;
?
I mnie nikt nigdy nie zbanowal, a było to na moją prośbę zawsze po dialogu z takimi &quot;zawodnikami&quot; jak Ty!
Byłem i jestem najlepszym typerem jaki kiedykolwiek tu się pojawił na tym forum. Nie potrzebuję mieć tu stałego konta i lapac kontaktów, a na każdym koncie gdzie się przykladalem (a zawsze się przykladalem) miałem tylu fanów co ty włosów na głowie i nic sobie z tego nie robiłem. Mój każdy temat był zawsze najlepszy i zawsze lache na to kladlem po jakimś czasie bo ja tu nie szukam pieniędzy!
A nad tym loginem to ile myślałes &quot;TOPBETSSS&quot; ? takie pod klienta akurat, zenada ;) już był jeden Cashby...czy jakiś tak ... Dajcie se spokuj z takimi zachowaniami!
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Widzę że ziomek nie daje za wygraną i trzeba codziennie ignorować nowego chomika, żeby dało się tu wchodzić. Jak one się szybko rozmnażają to szok ^^
mialem kiedys chomiki pamietam ze chyba 8 sie wymnozylo ale jak zmienilem trociny to zostaly tylko 2 bo je matka zagryzla hehe
kusi mnie zagrac lekko Naomi wezme jej seta po 2.06 tu 3 sety jak nic mi sie widza.i mecz po 5.3
Broady of course albo jak kto woli Brady ????
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Żałosne. Dwóch czołowych reprezentantów kraju łapie się do czołowej 11 w meczu LM i nie ma tego spotkania na żadnym z 4 kanałów. To jest dla mnie patologia ;) Wkurzyłem się.
Bo tak serio to kto chciałby ten mecz oglądać.. nawet jak grają nasi. Jest loserpool z sevillą, lipsk z monaco czy totki z bvb, na to komu oglądać mecz na Ukrainie, gdzie nawet nie grają na swoim stadionie i atmosfera jest mega słaba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom