>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Chyba Vekic jakaś mocniejsza kłótnia ze Stan The Manem była grana, bo ewidentnie nie myśli o tenisie na korcie.
 
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
Jesu zagralem seta na Vekic i sie cieszylem przez 5 minut na poczatku.jal.przelamala ja pier co.to.wogole.jest
W kobiecym tenisie nawet jak jest 5:0 i 40:0 to nie ma sie co cieszyc bo nagle jej sie przypomni ze rok temu zostawil ja facet i przegra taki mecz ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Chyba Vekic jakaś mocniejsza kłótnia ze Stan The Manem była grana, bo ewidentnie nie myśli o tenisie na korcie.
ja to bym postawil, ze ma okres po tym jak tak na nia patrze, wpakowalem sie w mecz gdyby nie to na poczatku 2 seta bym gral mocno Sevastova
pisalem na temat Zvereva ???? chociaz to poczatek meczu.
e: pamietam dawno temu Zvonareva jak uwalila seta z 5-0 30*-00, zreszta Jankovic nie lepsza swojego czasu.
Jak Vekic ugra seta to respekt
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Ale Isner to gra dno. Czasem tak myślę, że ktoś taki, bez wyobraźni jest tak wysoko w rankingu. No, ale w tenisie mnie nic nie zaskoczy.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Stephens z Vickery komedie odstawily przegrywajac z chinkami, z czego jedna w debla na 10 spotkan wygrala 1 mecz druga wygrala 3 ???? na szczescie odbije na cako/vickery po 2.3 jak sie uda
Voracova/Molteni po 2.7 obok takiego kursu nie moge przejsc obojetnie
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
✅
Jeśli odstawiłem w unibet na ilość genów powyżej 39,5 i byłby krecz wcześniej to mam zwrot czy porażkę?
Zwrot zawsze w przypadku kreczu i betu na ilość gemów, chyba, że w momencie poddania meczu byłoby już 40 gemów, wtedy wygrana
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
oj Sharapova jakas taka nerwowa jak nie ma po swojej stronie publicznosci, sztab szkoleniowy poddenerwowany, pewnie to wezmie ale w kolejne rundzie i tak juz leci, masa niewymuszonych jak w poprzednich meczach. Niech Kenin tylko to +6.5 ogarnie
jak ktos chce to niech probuje Kenin po 9.9, trzeba probowac grac Kenin na mecz. Jest value ogromne jak Ruska nie poprwi gry a narazie sie nie zanosi. Trzeba wylaczyc glos bo graja w washyngtonie a slychac ja chyba w toronto.
Drugi raz Sharapovej siatka pomaga przy bp no komedia.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dobra komu w drogę temu ładowarka
Zostawię tu jeszcze tylko Sharapova DW 2:1 bo nie chce mi się analizy pisać ????
Rozliczenie jak wstanę
P.S. Źródło niby pewne ale nie polecam grać za pięć koła ???? ???? ???? ???? ????
⛔
Aż żałuję że nocki nie zarwalem żeby zobaczyć jak Marysia wygrywa 2-0 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom