>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
mam pytanko dla siedzących głębiej w Wta.
o co chodzi z wynikami Niemki Beck?!
6 ostatnich spotkań to są dosłownie BATY!
dzisiaj ugrała 1 gema... o co chodzi?
to sa baby nie raz pewnie ogladajac siatkowke, widziales jak po przegranych 2 czy 3 pilkach sie demotywowuja a co dopiero jak taka jedna jest na korcie, jak tylko poczuje, ze stracila szanse toseryjnie zacznie oddawac punkty, tego nie wytlumaczysz zero woli walki, widzialem 2 dni temu mecz pavluczenkowej ze skaczaca slowaczka, ruska jakies dziwne zachowania pokazywanie na zegarek, ze mecz sie przedluza doslownie oddala 5 gemow z rzedu.... zeby sobie przy wyniku 5-1 przypomniec jak sie gra, wszystko zaczela trafiac pewnie by ten mecz wygrala gdyby nie df... na zakonczene meczu po podgonieniu wyniku na 5-4 cyrk jak ch...
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
to sa baby nie raz pewnie ogladajac siatkowke, widziales jak po przegranych 2 czy 3 pilkach sie demotywowuja a co dopiero jak taka jedna jest na korcie, jak tylko poczuje, ze stracila szanse toseryjnie zacznie oddawac punkty, tego nie wytlumaczysz zero woli walki, widzialem 2 dni temu mecz pavluczenkowej ze skaczaca slowaczka, ruska jakies dziwne zachowania pokazywanie na zegarek, ze mecz sie przedluza doslownie oddala 5 gemow z rzedu.... zeby sobie przy wyniku 5-1 przypomniec jak sie gra, wszystko zaczela trafiac pewnie by ten mecz wygrala gdyby nie df... na zakonczene meczu po podgonieniu wyniku na 5-4 cyrk jak ch...
wszystko rozumiem, mogło się tak zdarzyć raz czy dwa, ale ona mecz za meczem dostaje baty, jakby po prostu to była półamatorka z rankingiem 600+.
Ja tego nie rozumiem, po co ona gra w takim razie? To nie jeden czy dwa mecze, ale kilka już
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
wszystko rozumiem, mogło się tak zdarzyć raz czy dwa, ale ona mecz za meczem dostaje baty, jakby po prostu to była półamatorka z rankingiem 600+.
Ja tego nie rozumiem, po co ona gra w takim razie? To nie jeden czy dwa mecze, ale kilka już
dlatego wybierajac mecze kierujesz sie nie tylko umiejetnosciami poszczegolnych zawodniczek, u lasek sfera psychiczna ma mega znaczenie, ja czesto wole pograc na panne z gorszymi umiejetnosciami ale wiem, ze bedzie grala na maxa do konca niz na panne ktora po chwili dojdzie do wniosku a bo nie.
Konta posprzatana w pierwszej rundzie hehe
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
a tak jeszcze ode mnie odnośnie us open.
odpuścić mecze 1 rundy i zaatakować od drugiej.
tak też zrobię ja i po prostu wracam w środę ???? dzisiaj trochę przegrane, jutro trzeba odetchnąć i powrót w środę ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Konta po @1,10 chyba była? ;] Konta i Ferrer juz OUT, chyba niewiele tasiemek przetrwało już, a to jeszcze nie koniec.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
tripelek na wieczór ????
Makarova win @ 1.16
Polska - Estonia over 136.5 pkt @ 1.33 ✅
Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig over 1.5 bramki @ 1.4 ✅
= @ 2.16
forbet ! Powodenia!
graliście ? została sama Makarova , powinien być szybki meczyk ale jak bd zobaczymy ???? udanej nocki , lece spać , mam nadzieję że bd na + ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
i makarova tez poleci na kanary hehe, tenis nie jest az tak nie pewny, nigdy bym nie zagral Konty po 1.1 czy Ferrera po ile? 1.2? sam notuje wtopy na zywo jak mnie poniesie ale musialbym byc skrajnym idiota, zeby grac takie kursy, Krunic ostatnio sie fajnie pokazala, a co do Konty to juz mam dawno wyrobione zdanie, o Dawidzie z Kokoszka tez pisalem w trakcie meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom