>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Taką wyższą rangę to teraz może każdy dostać jak pisze dużo (niekoniecznie trafnie i na temat) i się zgłosi gdzie trzeba ;)
A z macio to zawsze leciała polewka a teraz Obserwator wyhaczył piękną perełkę :grin::grin:
haha no nie koniecznie ja pisze czesto duzo i nie na temat a dostaje tylko bany, wiec chyba nie tak do konca, a tak juz serio przeciez on na tym forum niebyl 2 miesiace, nie moja brocha ale dla mnie troche takie zachowanie malo zrozumiale no nie wazne. Zawsze mozna sie zachowac jak czlowiek albo inaczej ale to juz pozostawiam tylko do przemyslen, i mam to gdzies co kto sobie o tym pomysli, za plecami kazdy madry.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Płaczecie a dziadek zarobił $$ i do domu ???? A tak serio to chyba za dobrze ostatnio mu szło, nie uważacie? Oczywiście jestem mądry po meczu (w trakcie), ale on grał totalny piach przez ostatnie miesiące, a po prostu błysnął na 2-3 turniejach i tyle.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Płaczecie a dziadek zarobił $$ i do domu ???? A tak serio to chyba za dobrze ostatnio mu szło, nie uważacie? Oczywiście jestem mądry po meczu (w trakcie), ale on grał totalny piach przez ostatnie miesiące, a po prostu błysnął na 2-3 turniejach i tyle.
nie obrazaj Ferrera ???? ma swoje priorytety wieku tez nie ubywa, ugral pieniadz w dobrze platnym turku przed AO.. UO ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
no dobra chłopaki a patrzyliscie ile kasy lezało na becie Davida? wiadomo ze ktos z faworytow musi odpasc moze padło na Davida bo była na niego masowka na giełdzie
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
haha no nie koniecznie ja pisze czesto duzo i nie na temat a dostaje tylko bany, wiec chyba nie tak do konca, a tak juz serio przeciez on na tym forum niebyl 2 miesiace, nie moja brocha ale dla mnie troche takie zachowanie malo zrozumiale no nie wazne. Zawsze mozna sie zachowac jak czlowiek albo inaczej ale to juz pozostawiam tylko do przemyslen, i mam to gdzies co kto sobie o tym pomysli, za plecami kazdy madry.
Nie był na forum bo poszedł w profesjonalizm na konkurencyjnym forum.
Wiem że kolega miał propozycję spotkania się na jednym z meczów ale wyjątkowo mu coś wyskoczyło czy jakoś tak. ????
Ale ok koniec off topicu. Pośmialismy się a teraz Maciek śmieje się z nas bo ma dwa mecze za 75 złociszy
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Nie był na forum bo poszedł w profesjonalizm na konkurencyjnym forum.
Wiem że kolega miał propozycję spotkania się na jednym z meczów ale wyjątkowo mu coś wyskoczyło czy jakoś tak. ????
Ale ok koniec off topicu. Pośmialismy się a teraz Maciek śmieje się z nas bo ma dwa mecze za 75 złociszy
zks nie drazmy juz tematu bo to za daleko idzie a nie na tym sie skupialem na poczatku rozmowy, poza tym nie znam goscia i nic wiecej w tym temacie nie moge napisac.
ps. a to czy poszedl w profesjonalizm czy nie kogo to obchodzi, kazdy idzie gdzie mu lepiej, kazdy stara sie byc konkurencyjny, nie wiem czy to powod zeby kogos wysmiewac, kasa sie musi zgadzac chociaz od siebie nie pochwalam robienia wszystkiego za piniadz, jakimis zasadami sie trzeba kierowac, zreszta to nie gadka na czatowe forum.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
[/quote] Liga Mistrzow kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mińsk FK vs Zurich
Typ: 1X
Kurs: 2,7


Ostatni mecz fazy grupowej elimiancji LM kobiet. Mecze rozgrywane w Ljubljanie , a wiec teren neutralny. Faworytem bukmacherow -Zurich , a jednak stawiam na zwyciestwo lub remis Minska.
Do awansu Minskowi potrzebny jest remis. Zurich musi zwyciezyc. Typ ryzykowny , ale wiele przeslanek jest za moim wyborem.
Minsk w poprzednim sezonie wyszedl z grupy i walczyl w 1/16 z bardzo mocna Barcelona . Barcelona nie rozbila Minska w dwumeczu :1-2 i 0-3 - z Barcelona sa to dobre wyniki. Co wazniejsze Minsk opiera sie w tym sezonie na tych samych zawodniczkach co w zeszlym roku !! Odeszly tylko 2 zawodniczki z Nigerii , ale doszly 2 z Ghany . Widzimy , ze druzyna bialoruska nie wyprzedala , nie tworzy druzyny od nowa - maja cel w tym sezonie ( awans do 1/16 i moze walka o 1/8)Caly blok defensywny + bramkarka znaja sie , rozumieja sie na boisku . Natomiast w Zurichu nastapily zmiany. Ponad polowa zawodniczek jest nowych w pierwszej jedenastce ! Ma to wplyw na grę i to widac.
Nastepna sprawa to gra obu zespolow w dwoch dotychczasowych meczach turnieju. Ogladalem ich spotkania itd. Zurich w pierwszym meczu nie zachwycil . Pierwsza polowa bez akcji w ofensywie. bez zycia . W drugiej udalo sie strzelic dwa gole i stracili jedną bramkę. Drugi mecz z Birkirakara 5-0 ,ale powiedzmy sobie szczerze , ze zespol z Malty to nie jest zaden rywal . MInsk wygral 8-0 z Maltą i 5-0 z gospodarzem turnieju. Ljubljana w tym meczu nie miala nic do powiedzenia! Wszystkie ataki rywalek zostawaly neutralizowane juz w srodkowej czesci boiska , z rzadka Ljubljana goscila w polu karnym Minska.
Minsk to nie jest jeszcze uznana firma w swiecie kobiecego futbolu , wiec bukmacherzy nie doceniaja ich - stad takie kursy. Wabią graczy , zeby stawiali na Zurich - szwajcarski klub , ktory w ubieglym sezonie awansowal do LM ,wygral dwumecz w 1/16 i zostal rozbity przez Lyon, ale to nie ejst juz ten sam zespol.
Zurich nie zachwyca . Moim zdaniem typ warty pogrania( chociaz ryzykowny), ( handi +1,5 Minsk kurs 1,76 )

o 1 w nocy lapalem to , a dzis spadek do 1,6 -- mozna zagrac + underek w meczu birkirkara vs ljubljana ew. poczekac na live o 17:00 -[/quote]
✅✅ 0-0 i under ✅ 0-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom