>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ceracas 1-1 jeden gol proszony kurde musi wejsć overek ,bo będzie krucho zemną ???? i wszystką kase dam na hokej lm bern i dawos overki
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Mecz: Isner-Coric
TYP: Wygrana Corica
KURS: 3.50
Stawka: 3/10
Bukmacher: b365

Inser we wczorajszym meczu wygladal tak,jakby myslami juz byl przy Wielkim Szlemie. To nie on wygral ten mecz,a przegral go Kuznetsov. Kurs warty ryzyka za mniejsza stawke.
W tym spotkaniu z pewnoscia na wygranej duzo bardziej moze zalezec Coricowi.

Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Latwo,szybko i przyjemnie ???? Super kurs. Mam nadzieje,ze ktos skorzystal ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gratulacje ja nie skorzystałem niestety ,a z piłki niemam handicapów azjatyckich ,same meczyki
Jak masz coś to skorzystam
Dziękuję za typ i Pozdrawiam ,oby tak ci dobrze szło aż do końca
Polska 2-2 tb i nerwy mam kurczaczki do boju dla moją kaske bo sporo poszło
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Za niedługo startuje hokej są te mecze w 1x becie sprawdzałem ,możecie coś wybrać sobie ,ale tak za drobne polecam bo to przed meczowe są nie sezonowe ,i tam wszystko moż esię zdarzyc jak w towarzyskich Hokejowych
oto zestaw HOKEJA
Ice Hockey. QMJHL. Pre-season
00:00 Charlottetown - Moncton 1 1.90
Charlottetown - Moncton zw meczu 1 1.61
Charlottetown - Moncton over 6,5 1.45
1:00 Rouyn-Noranda - Val-d&#39;Or 1 1.75
Rouyn-Noranda - Val-d&#39;Or zw meczu 1 1.47
Rouyn-Noranda - Val-d&#39;Or over 5,5 1.47
1:30 Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau 1 1.97
Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau zw meczu 1 1.61
3 pozycje ⛔
5 nastepne ✅
to się troszke nie popisałem ,ale jest ok to sa przed sezonowe i ciezko wyczuć kto jak zagra w lidze będzie innaczej mam nadzieje
Jest dobrze moim zdaniem ,jak na takiego Hokeja jeszcze mecze towarzyskie tych drużyn ,moż experymentują ze składami sam niewiem ,ale ja jestem zadowolony z mojego Hokeja jakiś zysk jest minimalny
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Caracas FC - Petroleros Anzoategui OVER 2,5 1.65
start o 1 powinni wciśnac śmiało
1-1 ⛔????:;/:
Niemam szczęścia do tych piłek a szczególnie pucharowych :-|:?:;/::-(
Dobranoc Polki patologia nic więcej straciłem sporo ,szkoda gadać co mi odwaliły
miłego dnia życzę wszystkim i powodzenia z wygranymi ,mam na uefe dobry typ ,ale zapodaje go w moim temacie jak się wyśpie i hokeje zobaczymy czy wejdą ,bo za sporo walne na ten meczyk
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Filipinki @ 2.69 z Malezja. Filipiny jak to Filipiny, lubia sprzedawac, ale dzisiaj moze sie skupia bo dzisiaj nie ma co sprzedawac bo dzisiaj sa niefaworytkami. W najgorszym razie jak zrobia runa bedzie mozna kontrowac z zyskiem. Warto sprobowac. Sportowo Filipiny&gt;Malezja.
P.S. Bet365 i 5Dimes pewnie z tego samego dostawcy korzystaja, bo tu i tu ten sam blad odnosnie wyniku ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
⚽ Komsomolsk - Łucz Eniergija, Liczba goli: 0 lub 1 @ 3.00 forBet

Start o 9:00
Pytałeś, jak wygrywać, a wczoraj ustrzeliłeś kurs ponad 2 i dzisiaj 3. To chyba lepsze niż jeb**** się z 1.20 czy 1.03. Tylko nie podpalaj się, chłodno sobie analizuj, w razie czego pytaj, kontroluj stawki i budżet, żebyś po kilku gorszych typach nie spłukał się.

Wczoraj Real - Fiorentina, wiadomo, że mecz towarzyszki, ale dla undera ma to swoją wadę i zaletę. Wadę, że towarzyski, zaletę, że tam piłkarze po prostu nie przemęczają się i jakoś niesamowicie nie walczą o piłkę - ma to swój dobry i negatywny skutek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom