>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
juras333 802

juras333

Użytkownik
Haha a Seppi jak zwykle, osrany jak trzeba serwować na seta/mecz ???? dobrze, że go nie dałem, bo bym go teraz wyklinał w myślach ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
dawno takiej patolki jak w paulistano nie widzialem , tylko za 3 rzucaja no zadnej innej opcji nie biora , co za debile . kto ich trenuje ja sie pytam
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Bo ten gość tak już ma. Wiele meczów, gdzie nie potrafi zamknąć seta przy serwisie i go za to skarci taki grający na stojąco struff
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Mecz: Isner-Coric
TYP: Wygrana Corica
KURS: 3.50
Stawka: 3/10
Bukmacher: b365
Inser we wczorajszym meczu wygladal tak,jakby myslami juz byl przy Wielkim Szlemie. To nie on wygral ten mecz,a przegral go Kuznetsov. Kurs warty ryzyka za mniejsza stawke.
W tym spotkaniu z pewnoscia na wygranej duzo bardziej moze zalezec Coricowi.
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
no nie moge ale pech dzisiaj ta Linnete w 3 secie i teraz ten Seppi. w obu przypadkach postawiłem na nich jak wygrywali 2 seta prowadzą w 3cim i dup a
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Polki w dupe 1 set cieńko to widzę ta siatkówka jest porabana Amerykanki wygrywają z dużym kursem ,teraz Polki dostają ,szkoda nerwów na ta siatke
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
A mi Diyas i debel zamyka ako na sporą kasę, ale skończy się klasycznie :p miała 4 bp na *5:2, miała setową, serwowała na seta - oczywiście w papę. Ogólnie mnóstwo bp niewykorzystanych i oddała tiebreaka, a teraz na drugiego seta to chyba nie wyszła..
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mi Polki walą spora kase już nie wygrają marnie grają ???? coś na siatce mam pecha ,lepiej poczekac na 20:30 POLSKA-SERBIA tu będą emocje
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panowie czekam na Hokeje już tylko bo coś ta moja Venezuela nie idzie na overka 2,5 ale mają sytuacji sporo ,ale nie mogą wykorzystać
Polska do boju dziewczyny nasze prosimy wygrac i dac kase zarobić mi ????
Pozdrawiam i oglądamy nasze meczyki
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Paulistano izzunia jednak mialem nosa zeby to grubiej zagrac a i linie 149,5 jeszcze pokryja z łatwością . Kocham takie zwroty akcji
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
A mi Diyas i debel zamyka ako na sporą kasę, ale skończy się klasycznie miała 4 bp na *5:2, miała setową, serwowała na seta - oczywiście w papę. Ogólnie mnóstwo bp niewykorzystanych i oddała tiebreaka, a teraz na drugiego seta to chyba nie wyszła..
Wróciła z 0:3* na 5:4 i przegrała 5:7 chyba tylko żeby mnie wkurwić,ja jebe.. czas spać
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To współczuje naprawde się wkurzyć można mi tez Polska odwala moż ewyciągną na 3-2 bo sporo stracę ,hokej 1 mecz nie udany 3 opcje poszło 300 na ⛔ jescze 2 hokeje w grze i ta Polska za Grubasa boje sie onich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom