>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomcio u ruskich padną jeszcze dwie bramki by wszedł ten ov.5.5 co podawałeś wczoraj ?
chodzi o ten St.Petersburg -Slovan
Grają po 2 tercjach 3-1 jest 2 gole potrzebne do wygrania ,możliwe wszystko w hokeju
Pamiętam omsk po 2 tercjach 0-1 a 3 tercja 3-0 pojechali ,będzie cieżko ,ale trzymam kciuki ,ja za słabą stawke hokeja gram jedynie na czwartek zrobiłem 2 ako po 4,5 golach i 5,5 za większe stawki , apojecdyńczo za podwyższoną troszkę
Zaraz bede oglądał 3 tercje i wierze ż edadza rade 2 gole wbić
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Wystarczy bramkowy remis i twierdza nie padnie i awans dla Sportingu.
Dlatego 1X Steaua wygląda znacznie sensowniej. Kursy były ponad @2 teraz ładne spadki. Bas Dost na ławce. Nie wiem czy ktoś oglądał pierwszy mecz czy chociaż skróty, ale to Steaua miała najlepszą sytuację w meczu i co ważne nie tylko jedyną.
Myślę, że połowa idzie w Sporting bo to Sporting.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Cska 4-1 dawać jeszce 1 gol dlamnie i dla wszystkich co stawiali overek 5,5
Prosimy Bardzo was macie ponad 10 min nadzieji dlanas
 
R 125

roger12

Użytkownik
Witam
Panowie czy jest nadal ten bonus na bwin od pierwszej wpłaty 50€/F? bo zarejestrowałem się niedawno grając z UK i nie wiem czy jest jakiś bonus code?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom