>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
:cool:&#39;&#39; Chyba widać, że Lister jest lepsza

Przy swoim Lister nawet podjazdu nie daje jej
serwis zdecydowanie ma lepszy, ale jest o głowę wyższa, jeśli chodzi o wymiany to obie grają piach, mecz wygra ta co popełni jeden błąd mniej
 
D 0

dutra

Gość
Kurde mol, ciężko cokolwiek ugrać... wy też tak macie, że co wygracie, jest dobra seria, więcej typów trafionych niż przegranych, zysk jest spory i nawet po wypłacie na konto i zmniejszeniu stacku, zaraz przytrafii się 4-5 nietrafionych typów i zysk idzie w pizduuu. Gram raczej płaską stawką ok 100 zł, niestety przy podatku często granie singli się nie opłaca, jak mam dobry typ to gram mocniej za 200-300 zł. a i tak w konsekwencji 500-600 zł zysku topie po kilku dniach. System gry mam cały czas taki sam, głównie kosz szukanie wysokich , niskich linii na live, ewentualnie piłka rożne, kartki to samo, tu mam sporą wiedzę. Właśnie to jest najgorsze, że człowiek ma dużą wiedzę, doświadczenie a i tak kurde czegoś brakuje... może problem polega na tym że ... cały czas się gra ? Może po prostu na tym nie da rady być do przodu bo statystycznie bukmacher zawsze ma przewagę i w long runie zawsze będą tyły ? Eh... takie luźne przemyslenia. Dajcie znać co o tym sądzicie. i prosze nie usuwać bo w sumie ten temat trzyma to forum, więc jeśli chcecie by to gorum w ogóle żyło to dajcie ludziom pisać bo w innych tematach bida.
Bez PORZĄDNEJ selekcji i jakiejś tam dozy szczęścia czasem, wpadniesz na serię czy chcesz czy nie, mając wiedzę or not. To tylko albo aż sport. Uratować cię może stawkowanie a może i zmiana &quot;systemu&quot;. Pozdrawiam cieplutko, to tylko subiektywne zdanie.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kurde mol, ciężko cokolwiek ugrać... wy też tak macie, że co wygracie, jest dobra seria, więcej typów trafionych niż przegranych, zysk jest spory i nawet po wypłacie na konto i zmniejszeniu stacku, zaraz przytrafii się 4-5 nietrafionych typów i zysk idzie w pizduuu. Gram raczej płaską stawką ok 100 zł, niestety przy podatku często granie singli się nie opłaca, jak mam dobry typ to gram mocniej za 200-300 zł. a i tak w konsekwencji 500-600 zł zysku topie po kilku dniach. System gry mam cały czas taki sam, głównie kosz szukanie wysokich , niskich linii na live, ewentualnie piłka rożne, kartki to samo, tu mam sporą wiedzę. Właśnie to jest najgorsze, że człowiek ma dużą wiedzę, doświadczenie a i tak kurde czegoś brakuje... może problem polega na tym że ... cały czas się gra ? Może po prostu na tym nie da rady być do przodu bo statystycznie bukmacher zawsze ma przewagę i w long runie zawsze będą tyły ? Eh... takie luźne przemyslenia. Dajcie znać co o tym sądzicie. i prosze nie usuwać bo w sumie ten temat trzyma to forum, więc jeśli chcecie by to gorum w ogóle żyło to dajcie ludziom pisać bo w innych tematach bida.
W teorii wszyscy są zaje....ci, zarządzanie w małym palcu, analiza, live tylko gdy oglądamy dane spotkanie, nerwy ze stali, nie gramy kursów 1,01 na podbicie, a życie? Ch...., urwa, teraz się odkujemy i 9 razy pod rząd wtopa ???? Przy 40 stawianych zdarzeniach dziennie to jaki ma być wyniK i stan konta? Kiedyś o tym pisałem, że trafić teraz z 5 trebli na weekend to mega wyzwanie, 7-9 lat temu węże po 5-9 zdarzeń wchodziły bez problemu. Złote Czasy szybkich fortun się skończyły...
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ciężkie dziś mecze do gry ale w siatkówce plażowej na Kolosińską/Gruszczyńską imo warto zagrać.Kurs 1,6 w fortunie rewelacja...E: Już spadł na 1,50 ale w sts 1,57.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
AKO

1 ) LIVE Tajlandia U22 VS Timor U22 , Asian Games 1-0 ✅
under 4,5 goli

Tajlandia atakuje , ale akcje bez polotu / Timor przegral 0-4 ostatnio , teraz skupiony na defensywie

2) INDONEZJA u22 vs Filipiny u 22 , Asian games 3-0 ✅
Indonezja under 3,5 goli

Indonezja po golu przyhamowala grę

AKO= 2,19
✅✅
 
jozzy22 672,4K

jozzy22

Użytkownik
Nocny wynik w Kolumbii siadł jak w masło.Mam nadzieje,że ktoś się skusił.
Próbujemy dziś:
Litwa
Zalgiris - Stumbras
X - 3.15
Start 17:00
Obie ekipy póki co szału nie robią więc próbujemy pograć podział punktów
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Lister - Gasparovic 2.48

niemiecki itf, grac poki kursy jeszcze w miare.

widzialem wczoraj ja z Ferro i to bedzie kiedys fajna zawodniczka, gra agresywnie malo psuje, na serwisie czasami kiepsko ale to jak wiekszosc lasek.

no i wykrakalem polamala sie z 4015
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom