>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
Kurde mol, ciężko cokolwiek ugrać... wy też tak macie, że co wygracie, jest dobra seria, więcej typów trafionych niż przegranych, zysk jest spory i nawet po wypłacie na konto i zmniejszeniu stacku, zaraz przytrafii się 4-5 nietrafionych typów i zysk idzie w pizduuu. Gram raczej płaską stawką ok 100 zł, niestety przy podatku często granie singli się nie opłaca, jak mam dobry typ to gram mocniej za 200-300 zł. a i tak w konsekwencji 500-600 zł zysku topie po kilku dniach. System gry mam cały czas taki sam, głównie kosz szukanie wysokich , niskich linii na live, ewentualnie piłka rożne, kartki to samo, tu mam sporą wiedzę. Właśnie to jest najgorsze, że człowiek ma dużą wiedzę, doświadczenie a i tak kurde czegoś brakuje... może problem polega na tym że ... cały czas się gra ? Może po prostu na tym nie da rady być do przodu bo statystycznie bukmacher zawsze ma przewagę i w long runie zawsze będą tyły ? Eh... takie luźne przemyslenia. Dajcie znać co o tym sądzicie. i prosze nie usuwać bo w sumie ten temat trzyma to forum, więc jeśli chcecie by to gorum w ogóle żyło to dajcie ludziom pisać bo w innych tematach bida.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
warto chyba sprobowac zagrac kosovo u16 -19.5 z norwegami, ktorzy dostaja wciry z kazdym, Kosovo przegrywa czsto po walce, w 2 polowach norwegia calkowicie slabnie a maja juz 14 punktow 6 powinni dorzucic. Kosz
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
trzeba spróbować

Filipiny BTS 4.00
Timor BTS 6.00

Tkibuli over 0.5 - 3.00
Tkibuli do przerwy 25.00
Na Filipiny radze uwazac, graja rezerwami, pol ich skladu nie gra nawet w zadnych klubach tylko w jakichs amatorskich druzynach, ale.... zawsze cos moze wpasc:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom