>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hejka
Dzisiaj hokeik udany a szczególnie kobietki Tornado wszystko siadło jestem mega dumny ,że ładnie mi idzie w temacie Hokej
Na nockę coś teraz przegladam
Real wygra bo umnie gościu walną za tysiaka wfortunie
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Hejka
Dzisiaj hokeik udany a szczególnie kobietki Tornado wszystko siadło jestem mega dumny ,że ładnie mi idzie w temacie Hokej
Na nockę coś teraz przegladam
Real wygra bo umnie gościu walną za tysiaka wfortunie
tomcio, u mnie dziadek w stsie 2 tysie na barce ???? i co teras?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Buduncost vs Mladost , Czarnogora 0-0
Mladost DNB kurs 2,05
Buducnost u siebie , ale mecz bez kibicow , czesciej atakuje Mladost , wieksza liczba graczy itp.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
tomcio, u mnie dziadek w stsie 2 tysie na barce ???? i co teras?
A niech przegrają ja tego bym nie ruszał za takie piniadze ,nie mają co robić to grają ich sprawa ,niech sobie wygrają nie życzymy źle nikomu
Pozdrawiam ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
dobrze ze podparlem ten Zenit remisem bo brak tej podporki moglby kosztowac zakonczenie kuponu a tu sie szykuje jakies bezbramkowe typowo Utrechtowe spotkanko
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Dobra to 1x na Utrecht to była dobra opcja, ale chciałem przed chwilą pograć ov 0,5 i nie zdążyłem, Zenit dzisiaj zero konkretów

Utrecht - Zenit
Under 1,5 @1,5 Fortuna

Będą już to bronić do końca
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobranoc miłej nocki szystkim
Hokej zrobiony na jutro ,chyba że coś dadzą z kobiet to jutro zagram jak Czechy dopiero dzisiaj było w ofercie ,zobacze co jutro będzie to zagram
Puchar Białorusi niegram bo duż elinie na gole dają ,ale Cerwena powinna przegrać linia 7,5 ,niewiem czy tyle wpadnie goli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom