>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
3 tercja over 1 1.11 poszło umnie bo nie było mnie na szybkiego zagrałem ,nie było overa 1,5 ???? a chciałem tą opcje pograć
Nosz szlak mnie trafił 0-0 ⛔
A grali 5-3 i nie stzrelili 1 gola przez ponad 2 min ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Po 1.11 grasz ?

Nie warto zagrać Tunezji w ręczną ?
Chciałem ruszyć Portugalię w pre, ale wybrałem Islandię, która wyglądała pewniej. Jak widać z tymi młodymi na papierku nie ma się co sugerować, ani też poprzednimi meczami. Tutaj decyduje forma dnia
 
manipulation 16,1K

manipulation

Użytkownik
Portugalia u19-Tunezja u19
TYP: Zwyciestwo Tunezji z ewentualna dogrywka
KURS: 2.00
Stawka: 4/10
Tunezyjczycy maja zdecydowanie bardziej ogranych zawodnikow-prezentuja stabilna,rowna forme przez cale mistrzostwa. Postawili sie takim ekipom jak Hiszpania-faworyt do zlota,przegrywajac bardzo niewielka roznica. Portugalczycy to rewelacja tych mistrzostw,jednak mysle,ze przy ,,close game&#39;&#39; w tej fazie juz nie beda tak skuteczni. Mimo,ze zawodnicy sa niemal w takim samym wieku to doswiadczenie i boiskowe cwaniactwo jest po stronie Tunezji. Jakosc rowniez wieksza u Tunezyjczykow.
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Portugalia u19-Tunezja u19
TYP: Zwyciestwo Tunezji z ewentualna dogrywka
KURS: 2.00
Stawka: 4/10

Tunezyjczycy maja zdecydowanie bardziej ogranych zawodnikow-prezentuja stabilna,rowna forme przez cale mistrzostwa. Postawili sie takim ekipom jak Hiszpania-faworyt do zlota,przegrywajac bardzo niewielka roznica. Portugalczycy to rewelacja tych mistrzostw,jednak mysle,ze przy ,,close game&#39;&#39; w tej fazie juz nie beda tak skuteczni. Mimo,ze zawodnicy sa niemal w takim samym wieku to doswiadczenie i boiskowe cwaniactwo jest po stronie Tunezji. Jakosc rowniez wieksza u Tunezyjczykow.

Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
zlapalem ladne handi 3:0 na nich po 2.90, moim zdaniem wezma portugalie
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
koreanki nie mają kim punktów zdobywać . oprócz kim nie ma nikogo kto by coś tam wnosił do gry. od początku 3 seta nieważne kto atakuje u koreanek to i tak nie kończy nie licząc kim która coś tam próbuje ale nic z tego nie będzie
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Copa Argentina
Godzina: 02:10
Spotkanie: River Plate vs Atlas
Typ: River Plater over 2,5 goli
Kurs: 1,52 ~ 1,66


Kilka chwil temu na Twitterze podano sklady , poczytalem fora argentynskie itp.
River tydzien temu awansowalo w Copa Libertadores po wyeliminowaniu Guarani . Liga u nich sie jeszcze nie zaczęla , wiec to byl ich pierwszy mecz po miesiecznej przerwie . Zremisowali u siebie 1-1 , ale jak juz wspomnialem awanosowali , bo wygrali na wyjezdzie 2-0 . W 1/32 pucharu Argentyny beda chcieli sobie postrzelac po remisie u siebie ????
Dodatkowo Boca Juniors ich najwiekszy rywal wygral w 1 rundzie az 5-0 = nie moga sobie pozwolic na bycie gorszym od nich .
Po trzecie - w innym meczu San Lorenzo męczyl sie , prawie odpadl po dziwnym meczu z innym ogórkiem , wiec tutaj nie powinno byc niespodzianki .
Po czwarte River nie odpuszcza meczow pucharu Argentyny .
Po piąte jest mobilizacja w River na ten mecz , pelny stadion , tysiace kibicow witalo pilkarzy wysiadajacych z autokaru.
Na koncu najwazniejsza kwestia , czyli sklad. W podstawowej jedenastce nie zaszly wieksze zmiany w porownanu z meczem z Guarani. Wystapi min. Lux ,Casco ,Maidana , Pinola ,Rojas, Ponzio , a przede wszystkim najlepszy ostatnio strzelec - Alario .
✅✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
podsumowując koreanki dziś zero bloku, obrona komedia o ataku nie wspominając gdzie oprócz kim cała drużyna grała na 20 % może nawet mniej. jak koreanki przez cały turniej straciły 1 seta to dziś nie ugrały nawet jednego :]:] jedna zawodniczka nie wygrywa meczu chyba że grają z ogórami jak do tej pory
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
tajki mogą od połowy 3 seta lecieć w ciemno do kim bo innej opcji wystawy u koreanek nie ma :grin:
nie ważne jak pika i gdzie jest kim wszystko do niej. nie zdziwiłbym się jakby sobie odpuściła na jakiś czas gre w kadrze bo sama to ona tam nic nie zdziała, co było widać nawet na tak marnym turnieju jak ten. skupić się na grze w klubie a reprezentacje olać bo tylko zdrowia szkoda
 
funias 691

funias

Użytkownik
Widziałem pierwsze 12-15 minut. Islandia nie miała kompletnie pomysłu w ofensywie, w obronie też grali dziurawo. Jak dla mnie mimo mojego handi ujemnego na Islandię nie widzę tutaj nawet ich zwycięstwa.

@UP
Chodzi o U19
Drugie połowy zazwyczaj lepsze w ich wykonaniu, już pod koniec coś ruszyło, to U19, więc zwroty są duże, ale wiadomo stawka rekreacyjna.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Drugie połowy zazwyczaj lepsze w ich wykonaniu, już pod koniec coś ruszyło, to U19, więc zwroty są duże, ale wiadomo stawka rekreacyjna.
Wiadomo, też poszedłem rekreacyjną, więc jak odwrócą będzie fajnie, a jak nie to trudno. Pisałem tylko swoje przemyślenia, ogólnie na tych mistrzostwach lepiej brać &quot;dogi&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom