>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dobra rozliczyla Fortuna na plus wiec odrobione ale przez to przelamanie na 5:1 mi kilka siwych włosów pewnie się pojawi ????
nie stresuj sie - graj jak Patrick Veicht ????

W życiu nie przyszło mi do głowy, że więcej przyjemności dałoby mi oglądanie wyścigu na stadionie - przyznaje. - Jako analityk, widzę więcej na ekranie. Szczerze mnie bawią ci wszyscy uznani trenerzy, którzy obserwują wyścig na Newmarket przez lornetki. Wydaje mi się to jakimś reliktem. Ma duży dystans do tego sportu: kiedyś nawet ustawił budzik na finał gonitwy Melbourne Cup, zobaczył, że jego koń wygrał dla niego 100 tysięcy funtów i znowu położył się spać. Prawdopodobnie nawet się nie uśmiechnął. Dla niego hazard to nie emocje, ale wyłącznie interes - zupełnie inaczej, niż dla większości poważnych graczy, którzy twierdzą, że jeżeli zakład nie może ci zaszkodzić, to tak naprawdę się nie liczy.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
nie stresuj sie - graj jak Patrick Veicht ????

W życiu nie przyszło mi do głowy, że więcej przyjemności dałoby mi oglądanie wyścigu na stadionie - przyznaje. - Jako analityk, widzę więcej na ekranie. Szczerze mnie bawią ci wszyscy uznani trenerzy, którzy obserwują wyścig na Newmarket przez lornetki. Wydaje mi się to jakimś reliktem. Ma duży dystans do tego sportu: kiedyś nawet ustawił budzik na finał gonitwy Melbourne Cup, zobaczył, że jego koń wygrał dla niego 100 tysięcy funtów i znowu położył się spać. Prawdopodobnie nawet się nie uśmiechnął. Dla niego hazard to nie emocje, ale wyłącznie interes - zupełnie inaczej, niż dla większości poważnych graczy, którzy twierdzą, że jeżeli zakład nie może ci zaszkodzić, to tak naprawdę się nie liczy.
Wujek dobra rada ????
Przeważnie mam do tego dystans i nawet nie nastawiam sobie budzika zeby zobaczyc wynik na.żywo ???? ale czasem się człowiek zagotuje ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Zverev wyglada jakby chcial popelnic samobojstwo, zero zycia, tylko przebija, ale Szapo nie zawodzi i lamie sie df-em
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Zverev wyglada jakby chcial popelnic samobojstwo, zero zycia, tylko przebija, ale Szapo nie zawodzi i lamie sie df-em
Chyba jest Saszka zaskoczony grą Denisa ????
Życia to może mu faktycznie na maksa nie wróciło 8 meczy w 9 dni już ma w nogach i rękach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom