>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Black Rhinos - Ngezi Platinum
Rhinos over 0,5 @2.02
Strzelili, ale jakieś niespodziewane fatum na mnie ciąży... W sumie fatum to by było, gdyby nie strzelili... Czasami mam wrażenie, że ktoś tam na górze ostro robi mnie w konia... Wynik jak do tej pory to uwaga - 1:4, a kurs na gości na strzelenie jednej bramki wynosił koło 2.2~, aż nie śmiem zgadywać jaki był choćby na over 1,5...
✅ chociaż nie jestem zadowolony
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Strzelili, ale jakieś niespodziewane fatum na mnie ciąży... W sumie fatum to by było, gdyby nie strzelili... Czasami mam wrażenie, że ktoś tam na górze ostro robi mnie w konia... Wynik jak do tej pory to uwaga - 1:4, a kurs na gości na strzelenie jednej bramki wynosił koło 2.2~, aż nie śmiem zgadywać jaki był choćby na over 1,5...

✅ chociaż nie jestem zadowolony
a co to za liga? afrykanska jakas ? Zimbabwe , dobrze pamietam ?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
a są gdzies streamy do takich lig jak Zimbabwe , WKS czy Senegal ? czy tylko u ruskich itp mozna ogladac na planszy wirtualnie ?
 
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
a są gdzies streamy do takich lig jak Zimbabwe , WKS czy Senegal ? czy tylko u ruskich itp mozna ogladac na planszy wirtualnie ?
A są. U ruskich też możesz oglądać jak chcesz. Nie wypisuj mi bzdur typu &quot;liga ogórkowa to i ogórkowe wyniki&quot;, bo to nieprawda.
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Witam
Moje typy na dziś w Lidze Europejskiej:
1.Aberdeen kurs 2,15 Fortuna
2.PSV ht/ft 1/1 kurs 1,55
Maccabi Tel Aviv 1,55
Totolotek
AKO 2,40
3.Brondby kurs 1,90 Totolotek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom