>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Aż tyle nie gram obecnie jak kiedyś, chyba się uspokoiłem więc kombinować nie będę. Sprawdzę ten LVbet, bo na Unibet legalnie nadal można? Bo wyczaiłem,że tam mają zawodników na kartki ;)
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś polecam Zverev - Anderson wynik po 6 gemach w pierwszym secie 3:3 @1,75 1xbet. Kurs dobry jak na takie zdarzenie. Finał turnieju więc koncentracja na wysokim poziomie bo jeden brejk może kosztowac seta.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak ktoś gra for fun, to chyba nie zależy mu komu pieniądze oddaje
Nie no pieniędzy rozdawać nie lubię, od tak. Zakłady traktuje jako hobby a nie sposób na życie, bo znam takich co mieli dobrze dni a potem debety ;) na spokojnie.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Nie no pieniędzy rozdawać nie lubię, od tak. Zakłady traktuje jako hobby a nie sposób na życie, bo znam takich co mieli dobrze dni a potem debety ;) na spokojnie.
Bo nie potafią stawkować, określać stopnia ryzyka/prawdopodobieństwa, nie mają wyważonego i określonego budżetu. Jednym słowem. Są debilami ????
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dziś w siatkę na Włoszki czy Brazylijki? A może jakieś handi?
Brazylijki, historia jak z filmu. Gdyby Holenderki wygrały tajbrejk z Chinkami w którym prowadziły 14:10 - Brazylii by juz nie było. Dostały druga szanse, ograły faworyzowane (w mojej opinii dobrze dysponowane Serbki) i mam wrażenie ze biorą finał. Osobiście gram 2:0 po dwóch setach bo dobrym (3.00) kursie.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Pytałem z czysto teoretycznej strony ???? nie, jak to się robi według rządzących, &quot;bezprawnie&quot; ????
To w takim razie wydaje mi się, że nie masz tam w ogóle prawa grać, samo granie tam jest już przestępstwem/wykroczeniem, czyli to tak jakbyś chciał sprzedawać narkotyki i iść do US i odprowadzić podatek ze sprzedaży koki albo amfy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Co do finalu na piasku.
Brazylijczycy to gorace glowy, ale gospodarze nie dlatego graja w finale bo sa najlepsi, tylko popelniaja najmniej bledow. Tak jak pisalem wczoraj zartobliwie nieco - trybuny to mega handicap. Kursy pewnie beda podobne jak z Gardenami. Ja zagram w strone Dopplera i Horsta. Stein mial dzisiaj dzien konia na bloku, jutro moze juz nie byc tak wesolo.
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
Co do finalu na piasku.

Brazylijczycy to gorace glowy, ale gospodarze nie dlatego graja w finale bo sa najlepsi, tylko popelniaja najmniej bledow. Tak jak pisalem wczoraj zartobliwie nieco - trybuny to mega handicap. Kursy pewnie beda podobne jak z Gardenami. Ja zagram w strone Dopplera i Horsta. Stein mial dzisiaj dzien konia na bloku, jutro moze juz nie byc tak wesolo.
Finał jest dziś o 15.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
O, to tym bardziej Austriacy. Lubie te publike, nie chce zeby byli smutni
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Zdążyłem zagrać BBQ po @2.7 w STS, bo nie zablokowali. Mają opóźnienie :&gt;
EDIT
Teraz jest po 2.35 i moim zdaniem lekko też warto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom