>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
U kogo warto teraz grać? STS, Fortuna, LVbet czy jakieś inne wynalazki? Kto ma dobrą ofertę live? Wyłączyłem się z zabawy na kilka miesięcy i nie ukrywam,że mocno mnie zasmuciło zablokowanie B365
Jak chcesz całkowicie legalnie to odradzam STS. Sam tam gram ale raczej już niedługo. Non stop jakieś przerwy techniczne na stronie, problemy z przyjmowaniem zakładów LIVE, tylko się będziesz wk... denerwował ;)
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Juroszek wam utrudnia robotę, jak może, a wy i tak nadal pompujecie kasę dla STS-u ???? Zastanawiam się, kiedy pójdziecie po rozum do głowy ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak chcesz całkowicie legalnie to odradzam STS. Sam tam gram ale raczej już niedługo. Non stop jakieś przerwy techniczne na stronie, problemy z przyjmowaniem zakładów LIVE, tylko się będziesz wk... denerwował ;)
Racja, ale mają bardzo szybkie wypłaty i głównie tylko dlatego tam gram. Nie ma praktycznie bonusów, bo wbić TOP300 to jest wyczyn dla osoby, która gra sobie 4fun.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Haha nie wiem jak to zrobiłem, ale zamiast puścić brazylijczyków i ruskich to puściłem evandro/stein i taki wynalazek Satellite. Cyprus. Women
Lisa Arnholdt/Sandra Ittlinger - Ida Sinisalo/Niina Ahtiainen po 1.70 ???? ale jest 21:15 15:5 więc może nawet i lepiej się stało ????
No to mi się przyfarciło ????
 
piotrex007 97,4K

piotrex007

Użytkownik
U kogo warto teraz grać? STS, Fortuna, LVbet czy jakieś inne wynalazki? Kto ma dobrą ofertę live? Wyłączyłem się z zabawy na kilka miesięcy i nie ukrywam,że mocno mnie zasmuciło zablokowanie B365
Moim zdaniem najlepszy lvbet, jako jedyny ma azjany, które lubię czasem grać ;) Oferta też szeroka, najlepiej sam wejdź i zobacz, czy oferują zakłady, które Ciebie interesują i jak wypadają one na tle innych ????
 
bo86bo 7,6K

bo86bo

Użytkownik
Jak chcesz całkowicie legalnie to odradzam STS.
A da się po staremu jeszcze? Widziałem,że Unibet mi trybi ale u nich live tez słabo chodzi. A nielegalnie jak się gra ;) Bet365 mam zamknięte a głównie tam grałem na live. A i ofertę mieli najciekawszą.
Jest coś porówywalnego, zaznaczę,ze jestem zameldowany w Polsce więc nie przejdzie mi grać na innych bukach niż te które są u nas. Chyba,ze da się to obejść
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Racja, ale mają bardzo szybkie wypłaty i głównie tylko dlatego tam gram. Nie ma praktycznie bonusów, bo wbić TOP300 to jest wyczyn dla osoby, która gra sobie 4fun.
Mnie ostatnio mocno zdeprymowały problemy z postawieniem zakładu LIVE z telefonu i informacja o błędnie wpisanym haśle przy logowaniu, chociaż wpisywałem dobrze...
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Nie znam sie na siatkówce plażowej ale oglądałem dzisiejsze dwa półfinały i wydaje mi sie, ze zwycięzcy pierwszego - rozgrywanego o 10:00 zjedzą w finale gospodarzy. 2:0 do gry choc trzeba poczekać na kursy
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Mnie ostatnio mocno zdeprymowały problemy z postawieniem zakładu LIVE z telefonu i informacja o błędnie wpisanym haśle przy logowaniu, chociaż wpisywałem dobrze...
Mnie wkurza to, że nieraz podwójnie przyjmie zakład jak mają problemy na stronie, a jak piszesz do nich z pretensjami to chcą gamonie pisemną reklamację, którą łaskawie rozpatrzą w 30 dni...
Mają duże problemy czasami z działaniem, ale dalej przyjmują zakłady, to coś nie tak z ich myśleniem, ale tak jak mówię - ofertę mają nie najgorszą + szybkie wypłaty, praktycznie w 30 minut każdego dnia.
Zmieniasz dns i wszystko Ci śmiga
Ale chyba przez konto normalnie już nie wypłacisz, bo banki nie przyjmują wypłat?
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
STS to największe ścierwo. Już pomijam problemy techniczne, podwójne stawianie zakładów. Podatek. Ale te kursy od nich to jest śmiech na sali. Jak ktoś gra for fun to tym bardziej powinien ich omijać bo za nic w świecie się na plus nie wyjdzie
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Mnie wkurza to, że nieraz podwójnie przyjmie zakład jak mają problemy na stronie, a jak piszesz do nich z pretensjami to chcą gamonie pisemną reklamację, którą łaskawie rozpatrzą w 30 dni...
Mają duże problemy czasami z działaniem, ale dalej przyjmują zakłady, to coś nie tak z ich myśleniem, ale tak jak mówię - ofertę mają nie najgorszą + szybkie wypłaty, praktycznie w 30 minut każdego dnia.
Ten ich czat to w ogóle jest śmiech na sali ???? formułki jakby ci konsultanci robili kopiuj/wklej z gotowców
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Ale chyba przez konto normalnie już nie wypłacisz, bo banki nie przyjmują wypłat?
Chyba już wszędzie jest trustly, więc kasa idzie przez pośrednika i normalnie przejdzie. A poza tym są jeszcze portfele internetowe typu ecopayz np
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
STS to największe ścierwo. Już pomijam problemy techniczne, podwójne stawianie zakładów. Podatek. Ale te kursy od nich to jest śmiech na sali. Jak ktoś gra for fun to tym bardziej powinien ich omijać bo za nic w świecie się na plus nie wyjdzie
Wszędzie są jakieś minusy, też bardzo ubolewam że nie ma b365, bo tam grałem non stop. Świetna oferta, live, support błyskawiczny, do tego bez podatku itd.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ten ich czat to w ogóle jest śmiech na sali ???? formułki jakby ci konsultanci robili kopiuj/wklej z gotowców
Bo tak jest na 100% kolego :] Mają pewnie studenciaków jakiś i później dostajesz odpowiedzi z jakiegoś zeszyciku sformułowań ????
Chyba już wszędzie jest trustly, więc kasa idzie przez pośrednika i normalnie przejdzie. A poza tym są jeszcze portfele internetowe typu ecopayz np
Korzystałem ze skrilla, ale tam chyba się sporo zmieniło?
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
STS to największe ścierwo. Już pomijam problemy techniczne, podwójne stawianie zakładów. Podatek. Ale te kursy od nich to jest śmiech na sali. Jak ktoś gra for fun to tym bardziej powinien ich omijać bo za nic w świecie się na plus nie wyjdzie
Jak ktoś gra for fun, to chyba nie zależy mu komu pieniądze oddaje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom