>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
No dobra ale ile osób tu gra za więcej? 1xbet jest spoko jak ktoś rekreacyjnie gra za 100-200zł czy mniej. Ale ten interfejs od nich jest dramatyczny
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Dokładnie. U ruskich to można grać za stawki rzędu 100-200 zł i jak się wygra kupon to od razu wypłacać, żeby nic tam nie leżało
True story. Ja &quot;na szczęście&quot; nie włożyłem prawie nic od siebie, więc te 8 tys. to z wygranej, która miała iść w partiach od razu do wypłaty no ale zabrali sobie na dobre.
 
D 0

dutra

Gość
Ale co ty definicji agresji nie znasz ?
Wyjaśnij więc jak to położyli ci BEZ POWODU łapę na pieniądzach.
 
C 326

carambula88

Użytkownik
W jaki sposób zabrali?
Wiedziałem, że weszło więc chciałem się zalogować i wypłacić ale niestety. Konto zablokowane, pytania w stylu jaki sport lubię, jaki obstawiam, bla bla. Dodatkowo wysyłka dokumentów do Rosji na fikcyjny adres. Sprawa jest wielokrotnie powielana na zagranicznych forach. Na konto wejść się nie da, a ruskie security wysyła szablonowe maile. Dałem sobie spokój, ludzie zza granicy wysyłali listy z trackingiem, załączali śledzenie i nic tam nie dochodziło nawet.
e: oczywiście to było już pod koniec tamtego roku, zanim zaczęli tak ostro kosić ludzi. Teraz podobno jest jeszcze gorzej, bo po zakładzie zmniejszają kurs albo 1.00
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Gamba - Cerezo over 0,5 do przerwy @ 2,30
Próbuję. Mega otwarty mecz. Sporo okazji z obu stron. Myślę, że zaczną strzelać niedługo
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Ja bym jednak poszedł w stronę Garcii, Siniakova pod koniec meczu człapała po korcie, inna sprawa, że Sevastova kompletnie nie potrafiła tego wykorzystać. Ale poczekam na pierwsze gemy.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Mayer wygrał 3 mecze tutaj pod rząd jako spory dog a widzę, że ludzie nadal grają na jego przeciwników. Złapal formę gość
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał gaara88 -&gt;

Souths United over 1,5 bramki @1,97
i lekko ich z X @5
Uni

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
ja spróbuję over 3,5 do HT @3,6
✅ bramek aż nadto :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom